Як за день вивчити квитки.

Кожен студент обіцяє собі, що вже до наступного іспиту точно почне готуватися заздалегідь, але в результаті це, як завжди, відкладається на останній день. Однак за день вивчити квитки цілком реально.
Інструкція
1
Налаштуйтеся на довгу і важку роботу. Найближчої доби вам належить запам'ятати величезну кількість інформації. Постарайтеся створити максимально комфортні умови. Навряд чи вийде щось запам'ятати, якщо поруч бігає маленька дитина або сусіди роблять ремонт. Мінімальна кількість зовнішніх подразників - ось ключ до успішного запам'ятовування. Все, що може вам знадобитися (конспекти, довідники, підручники), краще заздалегідь покласти на стіл, щоб не витрачати час на пошуки.
2
Розплануйте свій день. Поділіть приблизно навпіл всі квитки. Одну частину вчіть до обіду, другу - після. Прикиньте, скільки питань ви в змозі розібрати за годину. При такому плануванні ви не тільки будете прагнути не відставати від графіка, але і залишите пару нічних годин для непередбачених ситуацій. Наприклад, для повторення найскладніших моментів.
3
Систематизація - третій крок до успішного вивчення матеріалу. Як правило, список екзаменаційних питань повторює зміст навчального курсу, а той, в свою чергу, вибудований від простого до складного. Чи не винаходить велосипед, а вивчайте все по порядку.
4
Не забувайте про відпочинок. Вченими доведено, що концентруватися на чому-небудь людина може не більше години. Потім увага розсіюється, і ви навіть не помітите, як, пробігаючи очима по рядках підручника, вже нічого не розумієте. Бажано після кожної години занять робити хоча б 5-хвилинну перерву.
5
У списку запитань закреслюйте ті, які ви вже вивчили. Це не тільки допомагає не заплутатися у величезній кількості інформації, але і дає психологічний ефект. Ваш мозок розуміє, що ви впевнено просувається вперед.
6
Пишіть шпаргалки. Переписування визначень і формул допомагає запам'ятати їх не тільки візуально. Шпаргалки задіють м'язову пам'ять. Крім того, в них завжди вноситься головна інформація, яку можна буде розбавити прикладами на іспиті.
7
Зубріння - зло. Механічне відтворення тієї чи іншої інформації позитивного ефекту не дасть. Важливо, щоб ви розуміли, про що йдеться, а не повторювали кимось сформульовані визначення. Мінус зубріння в тому, що одне забуте слово в момент відповіді на іспиті просто виб'є вас із колії. Якщо ж ви розумієте, про що розповідаєте, зможете перебудувати фразу, підібрати синоніми.
Корисна порада
Перед іспитом потрібно поспати. Хоча б пару годин. За цей час ваш мозок відвернеться від виконаної роботи, інформація, як то кажуть, розкладеться по поличках. Саме після відпочинку ви зможете найбільш точно і повно відтворити те, що вивчили напередодні.