Як вдома заправити картридж.

Коли чорнило в струменевому принтері закінчуються, доводиться міняти картридж або віддавати його для заправки в спеціалізовану організацію. Але це не завжди зручно, та й коштує новий картридж або професійна його заправка досить дорого. У деяких випадках ви можете заправити картридж будинку. Після такої процедури принтер буде служити ще довгий час без заміни картриджа.
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - чорнило;
  • - серветка або ганчірочка;
  • - вата;
  • - газетний папір;
  • - скотч;
  • - ножиці;
  • - захисні рукавички.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні для заправки картриджа матеріали та інструменти. Купуючи чорнило, переконайтеся, що вони підходять для вашої моделі принтера. Якщо ви заправляєте одночасно чорний і кольоровий картридж, вам знадобиться кілька шприців. На місці, де буде проводитися заправка, укладіть два-три шари газетного паперу, щоб не забруднити стіл або іншу поверхню.
2
Акуратно відокремте використаний картридж від принтера і покладіть його на стіл. Не торкайтеся робочої поверхні картриджа. Всі роботи рекомендується виконувати в гумових рукавичках, що дозволить оберегти руки від забруднень.
3
Наберіть в шприц достатню кількість чорнила з ємності і приєднайте голку. Зніміть з картриджа наклейку, під якою ви побачите кілька отворів. Вставте голку шприца по черзі в кожен отвір, вводячи необхідну кількість чорнила. Робоча ємність картриджа зазвичай вказується на його упаковці або в інструкції з експлуатації струменевого принтера.
4
Коли чорнило будуть введені в картридж, ретельно протріть його чистою ганчіркою або серветкою. Не слід протирати сопла картриджа або навіть доторкатися до них. Поверх отворів приклейте відповідний за розміром шматочок скотчу, а на нього накладіть наклейку, зняту на початку роботи.
5
Встановіть заправлений картридж на своє місце в принтері і перевірте пристрій в роботі. Якщо при друку чорнило виходять через сопла дуже рясно, від'єднайте картридж і покладіть його робочою частиною вниз на кілька шарів газетного паперу або ганчірку. Дочекайтеся, поки надлишки чорнила стекут.
6
Якщо ви одночасно заправляєте і кольоровий картридж, виконайте з ним аналогічну процедуру. Відмінність буде лише в тому, що в даному випадку вам знадобиться набрати в три окремих шприца різні за кольором чорнила. Під наклейкою кольорового картриджа знаходяться отвори, помічені певним кольором, призначені для різних чорнила.
Корисна порада
Роботи по заправці картриджа намагайтеся проводити швидко, щоб чорнило не встигли підсохнути.