Як завести газель в мороз.

Автомобіль «Газель» досить надійний з точки зору експлуатації в умовах російських доріг. Ось тільки при запуску машини в дуже холодну погоду двигун починає вередувати. Щоб позбутися від проблем з запуском, варто скористатися рекомендаціями досвідчених автомобілістів, що придумали деякі хитрощі, які допомагають впоратися з неслухняним двигуном.
Інструкція
1
Переконайтеся в справності акумулятора. Саме від цього агрегату буде залежати, наскільки ефективно стартер зуміє завести двигун. Якщо вам доводиться експлуатувати «Газель» в суворих умовах, заздалегідь встановіть більш потужний акумулятор і своєчасно міняйте його на новий. Оптимальний термін служби акумулятора становить не більше трьох років.
2
При дуже низькій температурі намагайтеся, щоб між поїздками не було великих пауз. Закінчуючи роботу ввечері, перед відходом додому гарненько прогрійте автомобіль. Також рекомендується завести «Газель» у вихідний день і здійснити бодай коротку поїздку. Так машина буде впевненіше заводитися, коли в цьому виникне необхідність.
3
Використовуйте для двигуна тільки якісне синтетичне або напівсинтетичне масло, яке не надто сильно густіє в сильні морози. Слідкуйте, щоб палива завжди було не менше половини бака. Це дозволить вирішити проблему з освітою конденсату.
4
Якщо двигун в мороз відразу не запускається, два або три рази включіть і вимкніть зчеплення, одночасно перемикаючи передачі. Така процедура дозволить розігріти масло в трансмісії.
5
Вимкніть всі прилади, здатні споживати енергію, так необхідну для запуску двигуна: магнітолу, вентилятор, обігрівачі стекол. Перед пуском кілька разів включіть і вимкніть дальнє світло, щоб акумулятор підготувався до майбутнього навантаження.
6
Поставте ключ запалювання в робоче положення і неодмінно дочекайтеся, коли всі індикатори контрольних приладів згаснуть. Вичавте зчеплення і на десять секунд запустіть стартер. Коли двигун заведеться, не відсилайте зчеплення відразу, дочекайтеся, коли обороти двигуна стануть стабільними. В іншому випадку машина може швидко стихнути.
7
Якщо двигун не запустився з першої ж спроби, виждіть кілька хвилин. Дайте акумулятору відпочити і повторіть дії по запуску. Якщо ефекту не було, спробуйте зняти акумулятор і на деякий час перенести його в тепле приміщення.