Як дістатися з аеропорту Мадрида.

Мадрид - офіційна столиця і найбільше місто в Іспанії. Музей Прадо, корида, фламенко - ось невелика частина того, що приваблює сюди щороку мільйони туристів.
Вам знадобиться
  • Дрібні купюри або монети євро
Інструкція
1
Після прильоту в Мадрид вас зустрічає аеропорт Барахас, що складається з чотирьох терміналів. Найчастіше літаки з Росії прибувають в 1 і 4 термінали. Якщо вам необхідно переїхати з терміналу в термінал, для цього можна скористатися зеленим шатлом, що курсує між терміналами.
2
Існує кілька способів дістатися з аеропорту в місто. Перший - найдорожчий і не факт, що найшвидший - таксі. Вартість проїзду з аеропорту до центру міста орієнтовно складе 30-35 євро. Однак необхідно пам'ятати, що пробки - неприємна реальність багатомільйонного міста, тому ви ризикуєте витратити кілька годин дорогоцінного часу поїздки, дивлячись з вікна таксі на інші автомобілі.
3
Ще один спосіб, значно дешевше, але також пов'язаний з пробками - автобус експрес. Його особливістю можна назвати цілодобову роботу з інтервалом 15 хвилин вдень і півгодини вночі. Відрізнити його можна по жовтому кольору. Проїзд на ньому вам обійдеться в 5 євро і займе близько 40 хвилин. Найближча зупинка - вокзал Аточа, що знаходиться в центрі міста.
4
Один з найбільш зручних способів дістатися з аеропорту Барахас - метро. Скористатися ним можна, не виходячи з терміналу. Особливість цього способу полягає в тому, що на метро ви можете виїхати з будь-якого терміналу - на карті метро лінія, що зв'язує аеропорт з центром міста, позначена рожевим кольором - лінія №8 "Nuevos Ministerios". Метро працює з 6 ранку до 1.30 ночі.
5
Якщо ви хочете потрапити з аеропорту на вокзал Аточа, найбільш зручним способом для вас буде електричка, яка ходить з 4 термінали раз в півгодини з 5 до 23 годин. Дорога до вокзалу займе менше півгодини. Вартість проїзду становитиме близько 3 євро.
6
Купити квитки на метро і електричку можна в автоматах, які у великій кількості розставлені по всьому терміналів аеропорту. Слід запам'ятати, що автомати не приймають пластикові картки та купюри, крупніше 20 євро, тому запасіться дрібними грошима заздалегідь. Також в іспанських поїздах двері не відчиняються самостійно, щоб відкрити двері, потрібно натиснути кнопку збоку від дверей. Кнопки розташовані як на внутрішній, так і на зовнішній стороні вагонів.