Як приготувати сік на зиму. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Господині часто заготовляють соки на зиму з дарів власного городу і саду. Тільки таким чином можна бути впевненим, що соки на 100% натуральні. Існує велика кількість рецептів створення таких напоїв.
Вам знадобиться
  • Яблучний сік:
  • - 5 кг яблук;
  • - 3-5 ст.л. цукру.
  • Виноградний сік:
  • - 5 кг винограду;
  • - 5-8 ст.л. цукру.
  • Томатний сік:
  • - 5 кг помідор;
  • - 1 ст.л. солі.
Інструкція
1
Для заготівлі соку на зиму приготуйте спеціальну соковижималку. Таким чином, ви без зусиль зможете вичавити сік з груш, моркви, яблук та інших соковитих, але щільних овочів і фруктів.
2
Сік можна законсервувати двома способами. При пастеризації отриману суміш нагрійте до 80оС. Після цього сік процідіть і заново прогрійте. Розлийте його в стерилізовані пляшки або банки. Далі їх слід пастеризувати в воді при температурі 80-90оС: 3-літрові - 30 хвилин, 2-літрові - 25 хвилин, 1-літрові - 20 хвилин. Для гарячого розливу свіжовичавлений сік нагрійте до 70-80оС. Профільтруйте отриману суміш. Кип'ятіть протягом 2-3 хвилин. Розлийте сік в стерилізовані пляшки і банки.
3
Пляшки і банки для соку заливайте майже доверху. Це зменшить можливість псування. Після закочування пляшки і банки з соком приберіть в прохолодне темне місце на 2-3 тижні. Зберігаються заготовки домашнього приготування не довше за 1 року. При високих температурах сік втрачає свої поживні та смакові якості.
4
Для приготування яблучного соку на зиму вибирайте ароматні кисло-солодкі плоди. Вичавлений сік перелийте в каструлю і додайте цукровий пісок за смаком. Доведіть до кипіння. Через 2-3 хвилини зніміть каструлю з вогню. Сік розлийте по пляшках або банкам. Закатати їх спеціальними кришками. Ємності переверніть і укутайте.
5
При приготуванні виноградного соку плоди промийте і обірвемо їх з кистей. Помістіть їх в каструлю. Заповніть 3/4 обсягу ємності. Виноград залийте водою на 1 см вище ягід, додайте цукор. Поставте каструлю на вогонь і доведіть до кипіння. Через 10-15 хвилин зніміть сік з вогню і процідіть через марлю в заздалегідь підготовлені пляшки і банки. Переверніть їх і укутайте.
6
Томатний сік дуже популярний у народі. Він простий у приготуванні і дуже смачний. Помідори очистіть і наріжте скибочками. Укладіть овочі в емальовану каструлю. Поставте ємність на вогонь. Через 20-25 хвилин протріть приготовлену рідину через сито. Ще раз прокип'ятіть отриманий сік. Додайте сіль за смаком. Розлийте сік по пляшках і банкам.