Як наносити крем.

Для того щоб навчити правильно наносити крем на обличчя, слід знати кілька основних правил.
  1. Перед тим, як наносити засіб, косметологи радять рівномірно розподілити крем на фалангах пальців і трохи розтерти, щоб довести його до температури тіла. Такі дії сприяють швидкому всмоктуванню кошти.
  2. Накладати крем треба винятково на очищене обличчя плавними круговими рухами по масажних лініях. Завдяки масажу відбувається стимулювання нервових закінчень і активізація кровообігу. Під час нанесення засобу не потрібно сильно натискати на шкіру і сильно втирати крем.
  3. Слід наносити крем для денного використання безпосередньо перед виходом на вулицю, а для нічного - за кілька годин до сну, після чого потрібно прибрати залишки кошти серветкою. Косметологи не рекомендують залишати живильний крем на ніч. Під час сну вся волога випарується, а крем перетвориться в мазь. Тому відбувається довгий розширення судин, з'являються почервоніння і лущення шкіри. В результаті у вас може з'явитися зовсім здорова і оновлена шкіра, а дуже млява і в'яла. Дотримуючись цих простих вимоги, поживні речовини будуть засвоюватися набагато швидше, а ефект від використання засобу проявиться незабаром.
  4. Для того щоб забезпечити ще більший ефект від дії живильного крему, слід його наносити на вологу шкіру обличчя, одразу після очищувальних процедур . Вода сприяє швидкому проникненню інгредієнтів крему в шкіру.
  5. З живильного крему всі корисні речовини вбираються в шкіру тільки протягом однієї години після його нанесення, а потім відбувається процес їх активного "всмоктування". Тому по закінченню 60 хвилин слід видалити залишок кошти серветкою.
  6. Протягом року необхідно міняти поживні креми.
  7. Можна спробувати використовувати кошти від різних виробників. Різні інгредієнти, що входять до складу крему, стимулюватиме роботу клітин, не дозволяючи їм звикнути до одного складу.
  8. Не потрібно застосовувати крем кожен день. Іноді, один або два рази на тиждень, шкіра повинна відпочивати - дихати самостійно і виділяти природний захисний шар.
  9. Головне - кількість крему! Навіть найефективніший засіб в неправильному кількості може спровокувати зворотний ефект: звикаючи до щоденної захисті, шкіра втрачає природний імунітет. Для одного застосування буде досить крему розміром з горошину.