Як налаштовувати на outlook пошту.

Додаток MS Outlook, основним завданням якого є отримання і відправка поштових повідомлень, є однією з найбільш популярних програм у своєму класі. Багатьом він зобов'язаний інтеграцією з іншими додатками комплекту MS Office, яка робить його незамінним для використання в корпоративній листуванні і вкладає свою частку в його поширення. Однак і для домашнього використання він теж вельми зручний.
Інструкція
1
Щоб налаштувати пошту на Outlook, зайдіть на сторінку параметрів вашої поштової скриньки в режимі он-лайн. Знайдіть в них настройки програм для збору пошти. Найчастіше цьому присвячена окрема сторінка з довідковою інформацією.
2
У відкритій програмі Outlook зайдіть в меню «Сервис» і виберіть «Облікові записи електронної пошти». Поставте галочку біля «Додати нову ...» і натисніть далі. На сторінці налаштувань поштової скриньки Outlook знайдіть і вкажіть тип сервера, з якого будуть забиратися письма.
3
У наступному вікні введіть ваші індивідуальні відомості: ім'я користувача, пароль, особисті дані, а також точні адреси серверів вхідної та вихідної пошти. Щоб налаштувати пошту на Outlook без помилок, скопіюйте їх з веб-сторінки налаштувань поштової скриньки.
4
При необхідності вкажіть і інші настройки серверів, натиснувши відповідну кнопку. До них зазвичай відносяться параметри шифрування підключення і порти серверів. Інформація по ним також знаходиться он-лайн на довідкової сторінці поштового ящика.
5
Вписавши всі налаштування пошти на Outlook, натисніть кнопку «Перевірка облікового запису". За вказаними параметрами програма спробує встановити з'єднання з обома серверами вхідної та вихідної пошти. По результату спроби ви побачите відповідне сервісне повідомлення. Якщо всі налаштування були вказані вірно, тепер ви зможете користуватися поштою на Outlook, зберігаючи всі листи на жорсткому диску комп'ютера, замість того, щоб кожного разу заходити в ящик он-лайн.
Налаштування програми Outlook, що входить в офісний пакет Microsoft Office, через проксі зводиться до перенастроювання додатки для роботи з Microsoft Exchange. Основною вимогою до системи є наявність встановленого SP2.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перед в пункт «Панель управління» робочої станції. Запустіть додаток Mail і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми. Вкажіть пункт «Налаштування облікових записів" і перейдіть на вкладку «Електронна пошта» діалогового вікна. Натисніть кнопку «Створити» і застосуєте прапорець в рядку «Налаштувати вручну параметри сервера або додаткові типи серверів».
2
Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі» і відзначте чекбокс в рядку «Сервер Microsoft Exchange» в наступному діалоговому вікні. Збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку «Далі», і надрукуйте ex01.mps.local в поле «Сервер Microsoft Exchange» і ім'я облікового запису користувача в рядку «Ім'я користувача» в новому діалоговому вікні. Скористайтеся командою «Інші настройки» і виберіть закладку «Підключення» в черговому діалоговому вікні.
3
Застосуйте прапорець в рядку «Підключення до Microsoft Exchange по протоколу HTTP» і натисніть кнопку «Параметри проксі-сервера Exchange ...» в розділі «Мобільний Outlook». Надрукуйте exchange.parking.ru в поле «Адреса URL для підключення до проксі-сервера Exchange» розділу «Параметри підключення діалогового вікна і виберіть опцію« Звичайна перевірка автентичності "в випадаючому списку рядка« Параметри перевірки справжності для проксі-сервера ».Сохраніте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK, і натисніть кнопку «Далі».
4
Надрукуйте ім'я поштової скриньки електронної пошти в віконці авторизації на сервері і введіть свій пароль. Підтвердіть правильність зазначених даних, натиснувши кнопку OK, і скористайтеся командою «Завершити» в останньому діалоговому вікні для застосування зроблених змін. Після цього запустите додаток Outlook і надрукуйте в вікні авторизації свою поштову адресу і пароль. Підтвердіть вхід в програму, натиснувши кнопку OK.