Як змінити ім'я під Вконтакте. Як змінити вконтакте ім'я.

Вконтакте - одна з найпопулярніших соціальних мереж в Росії. Її інтерфейс трохи нагадує Фейсбук. Також є стрічка новин, можна робити фото доступними тільки деяким користувачам і т.д.
Інструкція
1
Щоб змінити ім'я в соціальній мережі Вконтакте, відкрийте сайт і введіть в потрібному віконці власні логін і пароль. Логін Вконтакте - адреса електронної пошти. Пароль ви вибираєте самі. Якщо не можете його згадати - натисніть кнопку «Відновити пароль». Вам на телефон (якщо він «прив'язаний» до профілю) або адресу електронної пошти прийде новий код. Його потрібно ввести на головній сторінці сайту разом з логіном. Потім ви зможете змінити пароль на інший. Шифр повинен містити росіяни чи латинські літери, цифри, а також бути відмінним від попереднього пароля.
2
Відкривши свій профіль, шукайте посилання «Моя сторінка». Вона розташована в меню, вгорі, ліворуч. Поруч буде кнопочка «Ред». Наведіть на неї курсор і натисніть ліву кнопку комп'ютерної миші. Перед вами відкриється табличка з даними. Там вказані ім'я, прізвище, стать, сімейний стан, дата народження, рідне місто, родичі і т.д.
3
Впишіть в перших рядках нову ім'я та прізвище. Писати можна тільки російськими літерами. Латиницю сайт не приймає. Можна вказати лише ім'я, замість прізвища взявши псевдонім. Або придумати цікавий нікнейм.
4
Крім імені на вкладці «Ред» можна змінювати склад сім'ї, вписуючи дружин, чоловіків, дітей, додавати контакти - телефон, електронну пошту, сайт. Також можна заповнити сторінки «Інтереси», описавши своє хобі, «Освіта» - вказавши номер школи та інститут (так вас зможуть знайти однокласники та однокурсники), «Кар'єра», «Служба» та «Життєва позиція». Чим більше інформації про себе ви залишите, тим простіше буде знайти вас старим друзям. Та й у спілкуванні з новими вона допоможе. Ви відразу даєте зрозуміти, що вам цікаво, а що ні, відсіваючи непотрібних людей.
Корисна порада
Не беріть як псевдонім ім'я популярного людини. Адміністрація сайту Вконтакте відстежує такі профілі і блокує їх без можливості відновлення.
Злом сторінки - ситуація не з приємних, але вона нередка. Численні спамери йдуть на всі хитрощі, щоб побачити чуже листування і погосподарювати на сторінці користувача соціальних мереж. Своєрідну захист від злому дають регулярні зміни логіна і пароля, що використовуються для авторизації на сайті.
Вам знадобиться
  • - Персональний комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - реєстрація в соціальній мережі або зареєстрований електронний ящик;
  • - мобільний телефон, на який прийде код підтвердження для зміни даних.
Інструкція
1
Процедура зміни логіна і пароля складається з декількох кроків. Як правило, для цього потрібно з особистої сторінки сайту зайти в розділ «Налаштування», вибрати пункт «Логін» або « Пароль » і, дотримуючись інструкції, провести відповідні зміни. Нерідко на сайтах під час заміни даних потрібно ввести зображений на картинці код доступу або номер телефону, який був вказаний при реєстрації. Після введення нового пароля, його потрібно ще раз продублювати і зберегти зміни.
2
В «Твіттері», щоб змінити логін, зайдіть в розділ «Налаштування», який знаходиться праворуч у верхній частині домашньої сторінки. У вкладці «Акаунт» внесіть зміни в пункт «Ім'я користувача». Якщо ви хочете поміняти ваше справжнє ім'я, а не логін, перейдіть в розділ «Профіль» і вкажіть нове ім'я. Збережіть зміни. Пароль в «Твіттері» також змінюється в з розділу "Налаштування".
3
Заміна пароля в «Facebook» виробляєте аналогічним способом. Клікніть на посилання «Аккаунт», вона знаходиться у верхній панелі сторінки, перейдіть в «Налаштування облікового запису». Пройдіть вниз по сторінці до розділу « Пароль », натисніть кнопку «Змінити» і далі дотримуйтесь відповідно до інструкцій «помічника».
4
Для заміни пароля на mail.ru зайдіть на головну сторінку поштового ящика. У верхній панелі рамки виберіть пункт «Ще» і перейдіть в розділ "Налаштування". У вікні, зліва з'явиться перелік підрозділів, які можна змінити. Знайдіть напис « Пароль " і перейдіть за посиланням.
5
Далі вкажіть спочатку поточний пароль, потім - новий. Продублюйте ще раз новий пароль. Введіть код, вказаний на картинці. Натисніть кнопку «Продовжити». Якщо код погано видно, натисніть посилання з написом «Не бачу код». Потім виберіть опцію «Зберегти».
6
Якщо ваш електронний ящик зламаний, вам прийде відповідне повідомлення. В цьому випадку для зміни пароля можете скористатися функцією «Забули пароль». Натисніть на відповідну напис. Вкажіть в наступному вікні номер свого телефону, на який прийде повідомлення з кодом. Введіть отриманий код і замініть дані.
7
Функція заміни даних для входу на сайт є і в «Одноклассниках». Виберіть пункт «Ще», він знаходиться під фотографією. Потім перейдіть в розділ «Змінити настройки». Далі у вікні з переліком операцій виберіть потрібний пункт. Наприклад, «Логін».
8
Перейдіть по посиланню, де вам буде запропоновано ввести номер свого телефону, який ви вказали при реєстрації на сайті. На вказаний номер протягом декількох хвилин прийде sms-повідомлення з кодом. Його потрібно буде написати в наступному вікні. Після чого можна приступати до зміни логіна.
9
Змінити пароль в «Однокласниках» набагато простіше, ніж логін. На сторінці «Змінити настройки» виберіть пункт « Пароль », пройдіть по посиланню і заповніть всі поля на знову відкрилася сторінці. Тут потрібно буде спочатку вказати поточний пароль, а потім ввести та підтвердити новий. Збережіть зміни.
10
«Вконтакте» для зміни пароля зі своєї сторінки зайдіть в розділ «Мої установки», виберіть пункт «Загальне». В кінці сторінки буде видно підрозділ «Змінити пароль». Введіть у відповідні поля поточний пароль і двічі - новий. Натисніть кнопку «Змінити пароль». Все - на цьому задача виконана.
Зверніть увагу
Не використовуйте для пароля своє ім'я та дату рожденія.Логін електронної пошти змінити не можна, можливо лише створити ще один ящик з новою адресою.
Корисна порада
При створенні пароля намагайтеся придумувати складний шифр, з використанням літер, цифр і спецзнаків. Не користуйтеся одним і тим же паролем на різних веб-сайтах. У паролі вказуйте не менше шести знаків.