Як оформити візу до Італії.

Італія входить до числа країн Шенгенської зони. Візу для в'їзду в неї можна оформити не тільки в її Генеральному консульстві в Москві, але і візових центрах в російській столиці і Єкатеринбурзі, а також територіальних відділеннях московського візового центру в Казані, Калінінграді, Краснодарі, Липецьку, Нижньому Новгороді, Новосибірську і Самарі.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - 35 євро;
  • - супутні документи.
Інструкція
1
При самостійному зверненні за візою починати збір документів треба з бронювання проживання. Консульство не пред'являє особливих формальних вимог до броні готелю, але та обов'язково повинна містити назву, адресу та телефони готелю, термін, на який заброньовані номери і прізвища всіх, хто буде в них жіть.Заброніровать готель можна через інтернет на сайті його самого або сторонньої організації або зв'язавшись з адміністрацією обраного закладу іншим шляхом (телефон, електронна адреса, факс та ін.). Якщо турист має своє житло в Італії або має намір його знімати, потрібно оригінал договору купівлі-продажу або оренди і його ксерокопія.Тем, хто їде в гості - запрошення.
2
Консульство вимагає також оригінали і копії квитків туди і назад на поїзд, літак або автобус або їх бронь.Автотурістам знадобляться свідоцтво про реєстрацію автомобіля або контракт про його оренду, міжнародний страховий поліс і водійські права та копії всіх цих документів.
3
Для підтвердження роду занять заявника будуть потрібні довідка з роботи або ксерокопія свідоцтва про реєстрацію підприємця або фірми, для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення, довідка з місця навчання для студентів (з підписом декана факультету) і школьніков.Справка з роботи повинна бути на бланку організації, з датою, завірена підписом першої особи компанії та печаткою та містити адресу та телефон роботодавця, відомості про посаду та щомісячної зарплати претендента на візу і стаж його роботи в компанії. Дійсний документ місяць з моменту видачі.
4
Буде потрібно також підтвердження спроможності. Вибір прийнятих в цій якості документів великий: оригінал довідки з банку про поточний стан рахунку, оригінал та ксерокопія банківської карти з довідкою з банку по рахунку або випискою з банкомату, оригінали та ксерокопії ощадкнижки, дорожніх чеків або поштових облігацій.Прі поїздці на запрошення візьмуть також банківську гарантію з італійського банку чи страхової компанії, яку запрошуюча сторона повинна оформити в своїй країні.
5
До закордонному паспорту потрібно додати ксерокопію першої страніци.Прі зверненні до візового центру буде потрібно також оригінал внутрішнього паспорта.
6
Анкету на візу можна скачати на сайті візового центру і заповнити на комп'ютері або друкованими літерами від рукі.На анкету наклеюється фотографія заявника: 3 на 4 см, кольорова на білому фоні.
7
Вимоги до страховки стандартні для Шенгену: дія на всій шенгенській території протягом всього терміну поїздки, страхове покриття від 30 тис. Євро, без франшізи.Прі подачі документів через візовий центр поліс можна купити прямо на місці без націнки.
8
Візовий збір в розмірі стандартних для шенгенської зони 35 євро для росіян можна оплатити у відділеннях банку «Інтеза». Адреси відділень є на сайті візового центра.Прі оформленні візи через центр доведеться окремо оплатити його послуги.
9
Записатися на прийом потрібно через форму на сайті візового центру. При необхідності не складе проблем з допомогою сайту перенести час прийому або зовсім скасувати його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XkBP1aOPXcE