Як виростити лічі з кісточки.

Раніше люди навіть і не підозрювали про існування екзотичних фруктів, а якщо і знали, то не мали можливості спробувати їх. Зараз часи змінилися, в супермаркетах можна купити всілякі заморські фрукти, наприклад лічі, і навіть спробувати виростити їх з кісточки в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - кісточки лічі;
  • - горщик;
  • - органічні добрива;
  • - родючий грунт.
Інструкція
1
Невеликі і овальні плоди рослини зверху покриті шкіркою червоного кольору, засіяної загостреними пухирцями. Усередині желеобразная світла м'якоть, за смаком нагадує виноград. Якщо ви хоч раз в житті пробували лічі, то напевно знаєте, що всередині є щільна темно-коричнева кісточка.
2
Відокремте кісточку від м'якоті і ретельно помийте, замотайте у вологу тканину і залиште в теплому місці на тиждень. Пам'ятайте, що тканина ні в якому разі не повинні висихати, постійно зволожуйте її теплою водою. Черга тиждень-півтора кісточка повинна трохи набрякнути, тепер її можна висаджувати в невеликий горщик (для фіалок) з родючою землею.
3
Найкраще лічі росте на кислуватою, добре дренованим і багатою органічними речовинами грунті. Якщо кісточку попередньо розколоти, то паросток з сім'я з'явиться швидше. Зробіть невелике заглиблення в центрі горщика, посадіть кісточку і присипте Двосантиметровий шаром землі. Полийте теплою і відстояною водою.
4
Періодично рихлите землю, щоб коріння отримували достатню кількість кисню. Чи не поливайте рослину занадто часто, так як примхливе насіння лічі не потерпить надлишку вологи, почне повільно загнивати. Для поливів слід використовувати воду кімнатної температури, яка відстоялася протягом одного-двох днів. Коли з'явиться паросток, внесіть добрива. Купіть в спеціальному магазині органічні добрива для екзотичних рослин, розводьте згідно інструкції.
5
Коли паросток досягне у висоту десять сантиметрів, акуратно пересадити його в горщик, більшого діаметра. Лічі можна також підгодовувати гноєм, компостом або мінеральними добривами. Регулярні підгодівлі попереджають виснаження грунту і сприяють рясному цвітінню деревця.
6
У перші два роки життя застосовують підрізування деревця, щоб надати йому акуратну форму. Створіть умови, близькі до природних. Лічі воліє рости у вологому кліматі, тому два-три рази на день обприскуйте рослина з пульверизатора.