Як правильно приготувати зелену каву.

Останнім часом зелена кава завойовує все більшу популярність. Цей дивовижний напій позитивним чином впливає на стан організму. У ньому міститься велика кількість вітамінів, важливі для організму кислоти, антиоксиданти. Сукупність даних речовин покращує стан організму, підвищує працездатність, активізує роботу мозку. Приготуйте самостійно зелена кава і відчуєте всю користь, яскравість і насиченість напою.
Вам знадобиться
  • - зерна зеленої кави;
  • - кавомолка або ступка;
  • - турка;
  • - френч-прес;
  • - кориця, імбир, гвоздика, цукор (за бажанням).
Інструкція
1
При бажанні можна перед приготуванням кави підсмажити зерна. Для цього розкладіть зерна на розпеченій сковороді і постійно помішуйте ложкою, поки вони не стануть коричневого кольору (тривалість смаження - 5-15 хвилин). Час обсмажування повністю залежить від ваших уподобань і смаків.
2
Подрібніть зерна в кавомолці, але не до порошкоподібної маси, вони повинні бути роздробленими, тоді напій буде більш насиченого смаку. Якщо у вас немає в наявності кавомолки, тоді можна роздрібнити зерна в ступці.
3
Налийте м'яку очищену воду в турку і поставте на невеликий вогонь. Для приготування однієї порції кави вам буде потрібно приблизно 10-15 грам зелених кавових зерен і 150 мілілітрів води. Не доводячи воду до кипіння, засипте мелену каву, продовжуйте нагрівати, періодично помішуючи ложкою. Не закривайте турку кришкою. При закипанні на поверхні води з'явиться піна, вимкніть вогонь.
4
Зелений кава готова до вживання, процідіть його через ситечко в келих. Приготований кавовий напій має зеленим відтінком і значно відрізняється за смаковими якостями від кави з обсмаженими зернами. При бажанні можна додати в напій корицю, імбир або гвоздику.
5
Щоб приготувати зелену каву у френч-пресі, необхідно мелені зерна залити крутим окропом. Наполягайте кави протягом п'ятнадцяти хвилин, потім натисніть на стрижень і опустіть вниз фільтр, який відокремить кавову гущу від напою. Залишилося лише розлити зелена кава по чашках і за бажанням додати цукор.