Як змінити заставку Windows. Як змінити заставку в windows.

Заставка, або скрінсейвер - це програма, яка запускається при тривалому простої комп'ютера, щоб уберегти від вигорання люмінофор моніторів з електронно-променевою трубкою і знизити енергоспоживання. Крім того, заставка може використовуватися для захисту конфіденційності, якщо включена опція захист паролем.
Інструкція
1
Операційна система пропонує користувачам набір готових екранних заставок. Крім того, є можливість перетворити в заставки обрані вами зображення. Якщо у вас встановлена Windows XP, клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю екрану, вибирайте пункт «Властивості» в контекстному меню і перейдіть в закладку «Заставка».
2
У розділі «Заставка» натисніть стрілку вниз, щоб розкрити список готових скринсейверов, і відзначте будь-який з них. Використовуючи кнопку «Параметри», ви можете впливати на зображення: швидкість зміни, позиціонування на екрані і т.д. Щоб побачити, як заставка буде виглядати на моніторі, натисніть «Перегляд».
3
У списку «Інтервал» виберіть проміжок часу, коли буде запускатися скрінсейвер. Якщо ви поставите прапорець біля пункту «Захист паролем», заставку можна буде прибрати тільки після введення пароля, визначеного для даного облікового запису. Таким чином, ви можете сміливо відходити від комп'ютера, знаючи, що ніхто зможе дізнатися вміст ваших папок, якщо ви не повідомили йому свій пароль.
4
Щоб зробити скрінсейвером презентацію ваших власних фотографій, помістіть знімки в папку «Мої документи» \ «Мої малюнки». У списку заставок вибирайте пункт «Презентація« Мої малюнки ». За допомогою кнопки «Параметри» встановіть розмір зображення і частоту зміни кадрів. Ви можете дозволити застосовувати відеоефекти при зміні знімків, розтягувати дрібні малюнки на весь екран і т.д.
5
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows 7 Professional, після клацання правою кнопкою по вільному місцю на екрані вибирайте команду "Персоналізація" і клацніть по іконці «Заставка» в нижній частині вікна. Вибирайте відповідний скрінсейвер зі списку в розділі «Заставка». Щоб створити власну презентацію, використовуйте пункт «Фотографії».
6
Якщо у вас встановлена Windows Home Edition, то в контекстному меню пункт «Персоналізація» буде недоступний. Натисніть Ctrl + Esc і вибирайте «Панель управління». У рядок пошуку введіть «заставка» і в новому вікні вибирайте команду «Зміна заставки». Далі дійте, як описано вище.