Як змінити пошту в Одноклассниках. Як змінити пароль однокласниках.

Трапляються в житті такі ситуації, коли людині потрібно змінити електронну адресу в соціальних мережах. Припустимо, ви перестали користуватися старим адресою, або він заблокований. Тоді вам потрібно змінити адресу електронної пошти, щоб не пропустити інформацію про вашого профілю. А також, він потрібен, якщо вам знадобиться відновити пароль або інші персональні дані. Як цю проблему вирішити в "Одноклассниках"?
Інструкція
1
Зміна електронної пошти, справа не складна. В першу чергу вам потрібно увійти на вашу персональну сторінку. Для цього вводите логін і пароль, які були створені вами при реєстрації, і натискаєте клавішу «Вхід».
2
На головній сторінці є інформаційна рядок, що розташовується з правого боку від вашого аватара (фотографії), під ім'ям і прізвищем. У ній вказані друзі, групи, фотографії, замітки і в кінці посилання «ще». Вам потрібно навести курсор на це посилання і натиснути лівою кнопкою миші. З'явиться спливаюче вікно. У ньому вибираєте пункт «Про себе».
3
На сторінці «Про себе» можна змінити свою персональну інформацію: - де народився, - місця роботи, - вказати свою другу половину, - ваші захоплення, - які книги читаєте, - яку музику слухаєте і т.д.Подробная анкета допоможе людям, з якими ви спілкуєтеся, дізнатися вас ближче. Зрозуміти ваші уподобання і вкуси.Но нас цікавить зміна електронної пошти. Тому, навпроти електронної адреси, на посилання «Змінити», потрібно навести курсор миші, і натиснути один раз лівою кнопкою миші.
4
На вашому комп'ютері відкриється вікно, де буде написано - «Запитати новий код». Після того, як ви натиснете на цю кнопку, на ваш телефонний номер, прив'язаний до сторінки в однокласниках, буде відправлено sms-повідомлення з шестизначним кодом. Цей код необхідно ввести в спеціальному віконці і натиснути кнопку «Підтвердити код».
5
У вікні, вам потрібно набрати: - пароль, яким ви користуєтеся зараз, для входу на свою сторінку; - нова адреса електронної пошти, на нього прийде повідомлення зі ссилкой.Нажміте «Зберегти».
6
Далі увійдіть у поштову скриньку, яку ви вказали. Знайдіть лист від групи підтримки «Однокласники». І, натиснувши на посилання в листі, ви перейдете на свою сторінку. З цього моменту електронну адресу, куди буду приходити повідомлення соціальної мережі «Однокласники», зміниться.