Як з футболки зробити сукню.

Трохи вміння поводитися з ниткою і голкою, а також велике бажання переробити стару річ в нову допоможуть перетворити футболку в стильне модне міні-плаття.
Інструкція
1
Для сукні вам знадобиться довга біла футболка - вільного крою або приталені, а також контрастний тюль або тканину в дрібну сіточку. Тюлю і тканини потрібно багато - близько десяти метрів. Але відрізки можуть бути вузькими - з них ви створите пишну спідницю, яка неймовірно актуальна в наступаючому сезоні.
2
Відріжте невеликий шматочок тюлю або тканини - він вам знадобиться, щоб декорувати футболку. Потім розділіть матеріал на смуги шириною близько двадцяти сантиметрів. Чим довша вони будуть - тим пишніше вийде спідниця. Щоб зробити міні, вам знадобиться п'ять - шість смужок.
3
Збирайте смуги «гармошкою». Для цього підшийте матеріал з одного боку і змітайте простим стібком. Довжина вийшла оборки повинна бути трохи більше, ніж обсяг футболки знизу. Прострочіть «гармошку» на машинці. Видаліть першу «живу» нитку. Зробіть таким чином кілька смужок.
4
Сшейте смужки між собою. Якщо ви боїтеся, що тюль буде просвічувати - виготовте підкладку з білої тканини і пришити оборки на неї.
5
З'єднайте спідницю і футболку так, щоб підкладка або верхній край спідниці були під футболкою. Прострочіть на машинці місце з'єднання.
6
Візьміть маленький шматочок, який залишився від тканини, і зв'яжіть його у вигляді бантика. Пришийте його на грудях, рукаві, збоку на талії. Ви можете також декорувати верх сукні різнокольоровими гудзиками, ланцюжками, бісером. Перед тим, як пришивати аксесуари, розкладіть їх на футболці. Так ви зможете вибрати найкрасивіший варіант декору.
Зверніть увагу
Якщо ви робите спідницю без підкладки, ширина смуг повинна бути різною. Найширша - внизу. На неї нашиваються оборки вужчі.
Корисна порада
Тюль потрібно підшити тільки з одного боку, там, де він буде прикріплюватися до підкладці або футболці. Із зовнішнього боку шматки не Підшивайте - підгин виглядатиме негарно.