Як змінити дані в однокласниках. Як в однокласниках змінити.

Сайт Одноклассники.ру є одним з найбільш популярних серед існуючих соціальних мереж. Він включає в себе можливість письмового спілкування з друзями, спілкування за допомогою відео-дзвінків, дарування подарунків, прослуховування музичних композицій, перегляду відео-роликів і багато іншого.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - реєстрація на сайті Одноклассники.ру.
Інструкція
1
Реєструючись на сайті Одноклассники.ру, ви вказуєте там різну інформацію про себе, таку як ім'я, по батькові, прізвище, дату і місце народження, захоплення і т.д. Ця інформація не завжди буде такою, якою ви вказуєте спочатку. При бажанні, ви в будь-який момент зможете змінити будь-які дані про себе. Для цього вам буде потрібно ввійти на головну сторінку свого аккаунта. Далі під своєю фотографією ви побачите наступне меню: - додати фото; - прикріпити значок; - поповнити рахунок; - ще.
2
Натисніть на кнопку з написом «Ще», і перед вами відкриється меню: - створити захід; - знайти нових друзів; - включити «невидимку»; - змінити налаштування.
3
Тепер натисніть на кнопку «Змінити настройки». У вікні, перед вами з'являться посилання, натиснувши на які ви зможете змінити свій логін, пароль, номер телефону, настройки стрічки, повідомлень та публічності, посилання на профіль або мову. Тут же ви зможете закрити свій профіль, тобто інформацію про вас зможуть переглядати лише ті користувачі, які знаходяться в списку ваших друзів на цьому сайті.
4
Якщо ви хочете змінити прізвище, ім'я, вік або місце народження, зайдіть на основну сторінку свого аккаунта і натисніть на своє ім'я вгорі сторінки. Перед вами відкриється меню, в якому ви побачите всю вашу особисту інформацію. Під нею буде розташовано напис «Редагувати особисті дані». Натиснувши на цю кнопку, ви зможете поміняти ім'я, прізвище, дату народження, місце народження, стать і місце проживання.
5
Крім основної інформації, ви також можете легко міняти фотографії, завантажені вами на сайт Одноклассники.ру, встановлювати основне фото і додавати нові знімки в альбоми, завантажувати і видаляти нові програми та ігри, замітки, різні відеозапису і музику.