Як додати віртуальну пам'ять.

Віртуальна пам'ять в Windows об'єднує оперативний пристрій і спеціально виділений простір на жорсткому диску, куди система вивантажує дані з оперативної пам'яті. При цьому в ОЗУ завантажуються задачі з більш високим пріоритетом.
Інструкція
1
Місце на жорсткому диску, куди вивантажуються дані, називається файлом підкачки. Додати віртуальну пам'ять можна двома способами: наростити ОЗУ або збільшити файл підкачки. Щоб максимально збільшити швидкодію системи і уникнути можливих проблем, пов'язаних з несумісністю пристроїв, додаткову пам'ять краще вибрати тієї ж моделі, що встановлена у вас в системному блоці. Скачайте з сайту розробника безкоштовну програму PC-Wizard і запустіть її.
2
В розділі «Залізо» клацніть по іконці материнської плати, а правій частині екрану - по рядку «Фізична пам'ять». В розділі «Інформація» програма виведе відомості про тип і виробника ОЗУ, а також про кількість слотів пам'яті і встановлених модулів. Якщо на вашій материнській платі є вільні слоти, поставте додаткові модулі пам'яті, інакше замініть старі лінійки ОЗУ новими більшої ємності.
3
Робота системи помітно сповільнюється, якщо на жорсткому диску відведено недостатньо місця під файл підкачки. Його рекомендований максимальний розмір повинен бути в 1,5-2 рази більше обсягу ОЗУ. За замовчуванням файл підкачки розміщується на системному диску. Часте звернення системи до віртуальної пам'яті також призводить до уповільнення роботи. Тому файл підкачки краще перемістити на логічний диск.
4
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows 7, натисніть Ctrl + Esc, клацніть по іконці «Мій комп'ютер» і вибирайте пункт «Властивості». У лівій частині екрана перейдіть за посиланням «Додаткові параметри системи». У вікні властивостей системи перейдіть у вкладку «Додатково» і в розділі «Швидкодія» натисніть «Параметри». У новому вікні у вкладці «Додатково» в розділі «Віртуальна пам'ять» натисніть «Змінити».
5
Позначте диск С, вибирайте стан «Без файлу підкачки» і натисніть «Поставити». На питання системи про продовження відповідайте «Так». Потім відзначте будь-який логічний диск, наприклад, D, і вибирайте «Вказати розмір». Мінімальний розмір файлу підкачки повинен бути не менше обсягу ОЗУ, максимальний - перевищувати його в 1,5-2 рази. Натисніть «Поставити». Перезапустіть комп'ютер, якщо буде потрібно.
6
Якщо у вас встановлена Windows XP, клацніть правою кнопкою по піктограмі "Мій комп'ютер" і вибирайте «Властивості». У вкладці «Додатково» в розділі «Швидкодія» натисніть «Параметри», далі дійте, як описано вище.