Як відрізнити справжнє золото.

Зараз підробляти вміють все: від продуктів харчування до грошових купюр. Але практично жодна підробка не обійдеться вам так дорого, як покупка фальшивого ювелірного виробу. Псевдоювеліри все частіше стали вдаватися до нових сплавам, які навіть досвідчені майстри не відразу визначать як підробку.
Інструкція
1
По-перше, не купуйте золото і ювелірні прикраси на ринках, в кіосках і з-під поли. Краще звернутися у великий солідний магазин. В цьому випадку вірогідність купити підробку буде невелика. Щоб до кінця переконатися в правильності свого вибору вимагайте у продавця сертифікат на товар.Прі виборі прикраси зверніть увагу на кілька деталей. Добре, якщо крім пломби на виробі буде проставлений відтиск фірми - виробника. У більшості випадків він є гарантією високої якості ювелірної роботи та відповідності пробі. Небажано купувати золото , привезене з-за кордону - Туреччини, Китаю або Індії. Звідти фальшивки йдуть великим потоком і реалізуються в основному на ринках і в маленьких магазинчиках.
2
Вся поверхня ювелірні вироби, включаючи виворіт, повинна бути ідеально рівною гладкою, виконана акуратно, а кріплення каменів надійні і не видимі оку. Чим краще цей показник, тим вищий клас виробника. Вас має насторожити наявність тріщин і прорех.Попробуйте старе перевірений засіб. Киньте кільце на стіл або на іншу рівну поверхню. Справжнє золото видасть кришталевий дзвін. Дешеві сплави не мають такої музикальності. Киньте кільце ребром на кахельну підлогу. Золото буде стрибати, інший метал - ні.
3
Можете перевірити справжність золота за допомогою нанесення на нього крапельки йоду. Зачекайте три хвилини, потім протріть ганчірочкою. Якщо відбиток йоду на виробі не залишився - йдеться про справжній золоті. Аналогічним методом можете перевірити з використанням уксуса.Купіте ляпісовий олівець в аптеці, змочіть його слиною і потріть виріб. Чи не золото е виріб чорніє, золото е залишиться колишнім. Ще одне золото е правило - воно не реагує на магніт, тобто НЕ магнітітся.Посмотріте зразок на сонячне світло і в тіні. Справжнє золото зберігає свій колір в обох случаях.І, нарешті, якщо ви сумніваєтеся в істинності даного вироби, віднесіть його на перевірку до фахівця .
Зверніть увагу
Не варто перевіряти золото методом надкусиванія - або зуб зламаєте, або прикраса зіпсуєте.
Корисна порада
Пам'ятайте, що покупка ювелірних виробів - справа відповідальна і серйозна. Тому при виборі золота або прикраси з нього намагайтеся заздалегідь перевіряти справжність вироби, інакше наслідки можуть бути плачевними для вас.