Як перезавантажити роутер. Як виконати перезавантаження роутера.

Незважаючи на те, що роутери відносяться до розряду високотехнологічних пристроїв, проблеми в їх роботі мають місце бути. Мабуть, це звичайна проблема будь-якої комп'ютерної техніки, яка через тривалу роботи хоч і рідко, але все ж дає збої. При цьому часто може знадобитися просто перезавантажити роутер, щоб такі проблеми зникли.
Інструкція
1
Зайдіть в настройки роутера, ввівши в рядку браузера адресу 192.168.1.1 або 192.168.0.1. На ній зазвичай окремої кнопкою винесена команда Reboot. Щоб перезавантажити роутер, натисніть цю кнопку. При її натисканні з'явиться попередження про те, що під час перезавантаження зв'язок буде перервана. Займає така операція близько 1,5-2 хвилин. Якщо жоден із зазначених адрес сторінки налаштувань не підійшов, уточніть його в керівництві по експлуатації роутера. Втім, іноді не вдається увійти в налаштування якраз через збій в роботі пристрою. В такому випадку вам знадобиться перезавантажити роутер примусово.
2
Часто конструкція роутера припускає наявність на задній стороні його корпуса кнопки скидання всіх настройок і так званої жорсткої примусового перезавантаження. Після її натискання зв'язок через роутер втрачається, і зазначена інформація стирається. Далі вам належить знову прописати всі параметри з'єднання роутера з Інтернет та локальної мережею (якщо така є).
3
Ще один варіант, що відноситься до розряду небажаних, але робітників, а тому мають право на існування - це примусове відключення живлення роутера. Щоб перезавантажити роутер, вийміть шнур з мережі. Тим самим ви скасуєте всі встановлені з'єднання. Однак настройки зв'язку з локальною мережею та Інтернет, прописані на сторінці параметрів пристрою, збережуться. Включивши роутер назад у мережу, ви побачите, що через деякий час він встановить нове з'єднання з Інтернет, яким можна користуватися в звичайному режимі.