Як вставити звук у відео.

Додавання звуку до відео або заміна звукової доріжки проводиться за допомогою спеціальних утиліт для редагування відео. Більшість сучасних програм дозволяють працювати практично з будь-якими аудіофайлами, а їх додавання і синхронізація здійснюються безпосередньо у вікні редактора.
Інструкція
1
Завантажте програму для роботи з відеофайлами. Найпростіша програма для додавання додаткової звукової доріжки - VirtualDubMod. Вона не вимагає установки, проста у використанні і має досить широкий функціонал. Серед програм, що дозволяють виробляти редагування аудіодоріжки і змінювати параметри синхронізації музики та відео, можна відзначити відеоредактор Movavi і CyberLink PowerDirector.
2
Встановіть викачане додаток, запустивши файл інсталятора і слідуючи інструкціям, що з'являються на екрані. Якщо для завантаження був обраний VirtualDubMod, розпакуйте скачаний архів в зручну для вас папку.
3
Якщо ви використовуєте VirtualDubMod, то для додавання файлу відео, який необхідно змінити, перейдіть в меню File - Open. Після цього відкрийте вкладку Streams - Stream List. У вікні виберіть одну або декілька звукових доріжок за допомогою кнопки Add. Порядок відтворення доданих аудіо змінюється кнопками Move up і Move down. Пункт Disable відповідає за видалення зайвих доріжок. Після додавання потрібних аудіофайлів перейдіть в меню Video - Direct Stream Copy. Збережіть зроблені зміни за допомогою File - Save as.
4
Принцип роботи всіх програм для редагування відео приблизно однаковий. Якщо ви вирішили скористатися утилітою від CyberLink або Movavi, спочатку завантажте потрібний відеофайл за допомогою меню «Файл» - «Відкрити».
5
У нижній частині вікна редактора ви побачите панель, де відображаються доріжки відео і аудіо. Мишею перетягніть аудіофайл на цю область додатка. За допомогою відповідних функцій зробіть редагування аудіо-фрагмента. Наприклад, скориставшись опцією «Обрізати» можна видалити частину мелодії.
6
Після завершення операцій додавання аудиодорожки збережіть зміни за допомогою пункту «Файл» - «Зберегти як ...».