Як вибрати фотоспалах.

Хороша зовнішній фотоспалах, звичайно, не зробить з вас професійного фотографа, але серйозно розширить ваші можливості як в студійній постановочної зйомці, так і в репортажної.
Інструкція
1
Найважливіша характеристика, на яку ви повинні звернути увагу при покупці фотоспалахи, - провідне число. Чим більше цей показник, тим потужніше спалах, а значить, більше можливостей для зйомки. Якщо фотоспалах слабка, знімається об'єкт може виявитися недостатньо освітлений, особливо якщо використовуються відбивачі і модифікатори світла.
2
Якщо фотоспалах потрібна вам для репортажної зйомки, варто звернути увагу на швидкість її перезарядки. Якщо вона перезаряджається повільно, цінні кадри підуть від вас. У деяких спалахів конденсатор має велику ємність, тому не витрачається за один раз, і ви можете зробити кілька знімків поспіль.
3
Дорожчі моделі спалахів оснащені автоматичним зумом. Він налаштує фокусна відстань спалаху без вашої участі, за допомогою спеціальної розсіює лінзи. Використання розумного масштабування зробить освітлення кадру краще і заощадить заряд конденсатора.
4
Хороша спалах обов'язково буде оснащена технологією TTL, за допомогою якої вона самостійно виставить таку потужність спалаху, яка створить ідеально експонований кадр.
5
Не купуйте зовсім дешеві моделі. Якщо зовнішній фотоспалах коштує менше 3000 рублів, вона не буде відрізнятися від вбудованої в камеру, а значить, ніякого сенсу в її покупці не буде.
6
Для звичайної побутової фотографії вам підійде напівпрофесійна модель. У таких фотоспалахів достатня потужність, а головне, головка у них може повертатися, що істотно збільшує можливості фотографа.
7
Для макрозйомки потрібна спеціальна макроспалахи, вона встановлюється на сам об'єктив і направляє світло точно на об'єкт зйомки.
8
Виробники фотокамер зазвичай роблять для своїх моделей відповідне їм обладнання, в тому числі і спалаху, тому бажано купувати спалах тієї ж марки, що і камера, вони працюватимуть разом набагато краще.