Як має виглядати продавець.

Продавець - це людина, яка відпускає товар в певній торговій точці. Є продавці одягу, взуття, продуктів, послуг. Це люди, які є обличчям магазину, і від їх зовнішнього вигляду залежить величина продажів. Звичайно, в кожному конкретному закладі є свої вимоги до зовнішнього вигляду, але існують і загальні рекомендації.
Інструкція
1
Продавець повинен бути завжди охайний. Чистий одяг - це запорука доброго ставлення. Звичайно буває, що потрібно розвантажити товар, розкласти його, і при цьому можна забруднитися, але при першій можливості необхідно замінити одяг. Покупець не буде взаємодіяти з брудним людиною, він піде до конкурентів. Так само відлякує мятая і неохайна одяг. Все-таки у нас в країні ще прийнято зустрічати людину за зовнішнім виглядом.
2
Продавець повинен бути привітним. Посмішка - це запорука хороших продажів. Минув час, коли за прилавком можна було грубіянити клієнтам, сьогодні величезна кількість пропозицій і за кожного відвідувача потрібно триматися. Необхідно вітатися, розташовувати людей до спілкування з вами. Продавець - це обличчя компанії. Щоб не трапилося у нього на особистому фронті, це не повинно відбиватися на роботі. Будь-які неприємності, недосипання потрібно залишати вдома. Тільки гарний настрій прийнятно в магазині.
3
Продавець повинен добре представляти свій товар. У багатьох магазинах одягу консультанти носять речі представленої марки, щоб відвідувачі бачили, як все це виглядає на реальних людях. Але зазвичай в такі місця запрошують на роботу людей з ідеальними зовнішніми даними. Продавець косметики зобов'язаний мати ідеальний макіяж, а продавець медичної техніки повинен іскритися від переповнює його здоров'я. І нехай іноді це лише показні речі, вони обов'язково повинні бути присутніми.
4
Особлива якість будь-якого продавця - незворушність. Це повинно бути видно з першого погляду. Покупці бувають різні, деякі можуть навіть грубити, і необхідно реагувати на це дуже спокійно. Хтось навіть спеціально намагається вивести з себе людину, але якщо продавець спокійний, зовнішні подразники самі будуть обходити його стороною.
5
Для кожного товару потрібен свій продавець. Кудись набирають лише молодих людей, але є магазини, де продавець пенсійного віку буде працювати набагато краще. Саме тому ця робота підходить будь-яким людям, в будь-якому віці. Потрібно лише розуміти, що взаємодія з людьми - це одна з найскладніших завдань.