Як додати до презентації слайд.

PowerPoint - найпопулярніший інструмент створення презентацій. Дана програма володіє обширним набором інструментів для створення якісних слайдів і показу презентаційних матеріалів. Додаток має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дає можливість швидко освоїтися з настройками програми.
Вам знадобиться
  • - встановлений пакет Microsoft Office.
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft PowerPoint. Вона входить в обов'язковий пакет установки Microsoft Office і після інсталяції доступна через меню «Пуск». Перейдіть у «Усі програми» - Microsoft Office - PowerPoint. В Windows 8 для переходу до додатка ви можете скористатися інтерфейсом Metro, якшо в лівому нижньому куті робочого столу і ввівши у вікні пошуку PowerPoint.
2
Після запуску програми ви побачите титульний слайд, який буде обкладинкою для вашої презентації. Відредагуйте його відповідно до ваших потреб, ввівши текст в спеціальне поле.
3
Для створення другого і подальшого слайдів скористайтеся кнопкою «Створити слайд» в лівій частині вікна програми. Кнопка розташовується у вкладці «Головна» верхній панелі інструментів PowerPoint. Для вибору макета слайда при його створенні клікніть по трикутній стрілці, яка відображається прямо під кнопкою «Створити слайд». Виберіть необхідний макет слайда і клацніть по ньому лівою клавішею миші.
4
Створений слайд з'явиться одразу після титульного і міститиме поля для введення заголовка і тексту. Щоб змінити даний макет, перейдіть на вкладку «Головна» і клацніть пункт «Макет» розділу «Слайди» верхній панелі. Потім виберіть відповідний для розміщення ваших матеріалів макет і введіть потрібний текст.
5
Знову клацніть по кнопці «Створити слайд». Буде створено статтю, яка буде мати такий же макет, як і слайд, який ви створили до цього.
6
Щоб створити слайд між двома вже наявними, клацніть по тому місцю лівої панелі, на яке ви хочете його додати. Після цього натисніть «Створити слайд». Ви також можете переміщати створені листи простим перетягуванням мишею, міняючи їх порядок.
Корисна порада
Створити нову сторінку можна клікнувши правою клавішею по слайду, за яким ви хочете вставити нову сторінку, а потім у контекстному меню вибрати команду «Створити».