Як зустріти ранок.

Від того, як людина зустрічає свій ранок, багато в чому залежить, як потім пройде весь день. Одна справа - прокинутися під дзвін будильника, встати в останній момент і, наспіх одягнувшись, без сніданку побігти на роботу. І інша - зробити свій ранок улюбленим часом доби.
Інструкція
1
Вважається, що режим дня жайворонків найбільш здоровий для людини, тобто краще лягати рано і рано вставати. Так на сон потрібно в цілому менше часу, а пробудження в 6-7 ранку дає більше бадьорості, ніж у більш пізні години. Це також корисно для працюючих людей, які можуть спокійно зібратися на роботу і насолодитися вранці, без метушні і не боячись спізнитися. Тому, щоб висипатися і не страждати кожного разу при дзвоні будильника, лягайте спати в оптимальний час.
2
Прокинувшись, постарайтеся не підхоплюватися з ліжка в той же момент, а кілька хвилин полежати з закритими очима. Але щоб знову не заснути, потягніться всім тілом, зробіть прості рухи руками і ногами. Згадайте про те, що приємного вас чекає сьогодні.
3
Коли ви вмиється, випийте склянку чистої води або воду, змішану з половинкою лимона і медом. Вода відновлює клітини після сну і очищає організм, лимон і мед бадьорять і насичують вітамінами. Після цього рекомендується почекати від 15 хвилин до півгодини, перш ніж приймати їжу. Зробіть свій сніданок максимально корисним і поживним, але не важким, інакше замість бадьорості ви відчуєте сонливість.
4
Якщо у вас є час, зробіть коротку розминку і позаймайтеся хоча б хвилин двадцять який-небудь гімнастикою. Занадто активних вправ робити вранці не рекомендується, оскільки організм ще не повністю прокинувся. Дуже корисна в цей час доби буде йога або вправи на розтяжку.
5
Намагайтеся стежити за своїми думками і не допускати негативних. Як часто люди, прокидаючись, починають думати про те, як їм все набридло, що знову не вдалося виспатися і треба їхати через усе місто на нецікаву роботу. Але такий настрій здатний зіпсувати весь день, і пояснення цьому просте: людина включає фільтр сприйняття і автоматично виділяє в навколишній обстановці неприємні моменти. Щоб зрозуміти, як діє цей механізм, можна дати собі завдання протягом хвилини помічати в кімнаті тільки червоні предмети (або тільки жовті і т.д.). І навпаки, якщо людина бадьорий і позитивно налаштований, він помічає навколо себе красиві речі, нові можливості, цікавих людей.
6
Здійсніть ранкову прогулянку, щоб подихати свіжим повітрям, який ще не встиг наповнитися запахом бензину. Якщо вам потрібно на роботу і вона знаходиться недалеко від вашого будинку, дійдіть до неї пішки. Ви можете також завантажити в свій плеєр улюблені аудіокниги або підкасти, які надихають вас на нові звершення і піднімають настрій, або бадьорить музику.