Як тварини впливають на людину.

Про позитивний вплив тварин люди знають ще з давніх часів. Стародавні єгиптяни обожнювали котів, вважаючи їх не тільки мудрими тваринами, але і тваринами-лікарями. Християни зображували своїх святих разом з собаками, які здатні були, на їхню думку, впливати на людину своїм біоенергетичним полем і нейтралізовувати негативні думки і почуття. Вплив тварин на людину називається зоотерапія.
Інструкція
1
Терапія при взаємодії з собаками називається каністерапія. Спілкування з собаками корисно дітям із затримкою розвитку, синдромом Дауна, ДЦП. Собаки доброзичливі, товариські, ласкаві. Спілкуючись з ними, хворі діти забувають на час про біль, отримують необхідне їм увагу, психологічну підтримку. При постійних контактах з собаками доросла людина буде менш схильний депресії, втоми, апатії. Собака може стати справжнім і вірним другом самотній людині. Догляд за собакою не так вже й складний, тому мати такого друга будинку - справжнє щастя.
2
Фелінотерапія - терапія, яку надають людині кішки. Особливо корисно спілкуватися з кішками людям з психічними захворюваннями, з хворобами серця. Кішки можуть допомогти при депресіях, неврозах і маніях. Як відомо, вони люблять лягати на хворе місце на тілі людини. Не варто проганяти кішку з себе, так як енергетика тваринного здатна принести велику користь організму. Нехитрі ласки і муркотіння кішки здатні заспокоїти, розслабити і навіть допомогти швидше заснути. Крім цих плюсів, в будь-який будинок кішка принесе затишок і спокій.
3
Людям, які перенесли психічні потрясіння і травми, корисна дельфінотерапія. Дельфіни люблять суспільство людей і здатні визначати, хворий або здоровий чоловік, видаючи при контакті з ним певні звуки. Ділячись з людьми своєї біоенергетикою, дельфіни після контакту з ними, потребують відпочинку. Дельфінотерапія проводиться в спеціальних центрах, де працюють підготовлені люди, які знають всі тонкощі поведінки дельфінів.
4
Ще один вид зоотерапии - іпотерапія, інакше кажучи, верхова їзда. Катання на конях сприятливо діє на фізичний розвиток: встановлюється правильне дихання, підвищується тонус кровоносної системи, активізується м'язова система. Крім того, підвищується увага, розвивається пам'ять. Іпотерапія корисна дітям з ДЦП, затримкою розвитку, епілепсією. Спілкування з кіньми і догляд за ними заряджають бадьорістю, позбавляють від поганого настрою, дають позитивний настрій для сприйняття дійсності.