Вибір газового проточного водонагрівача.

Газовий проточний водонагрівач робить свого володаря незалежним від централізованої подачі гарячої води. Крім того, він дозволяє істотно заощадити на комунальних платежах.

Пристрій і принцип роботи проточного газів

Принцип роботи всіх видів газових водонагрівачів єдиний: вода проходить через спеціальну ємність всередині водонагрівача, ємність забезпечена нагрівальним елементом, який нагрівається за рахунок газового пальника. Моментальний нагрів води відбувається завдяки тому, що ємність, через яку проходить вода, має малий об'єм і дуже інтенсивно прогрівається. Проточними такі водонагрівачі називають тому, що вода нагрівається під час руху через водонагрівач, а не підігрівається в накопичувальній ємності.
Переконайтеся, що для виготовлення нагрівального елементу розглянутої колонки використана якісна мідь.
Сучасні проточні газові нагрівачі - безпечні пристрої, вони забезпечені автоматикою, яка не допустить витоків газу. Всі проточні водонагрівачі дозволяють легко регулювати температуру води і її натиск, навіть якщо ви будете різко змінювати напір - температура води залишиться незмінною, тобто цим пристроям не страшні перепади.Разлічают два основних види проточних водонагрівачів - напірні і безнапірні. У напірних вода знаходиться під тиском, вони мають більш міцні корпус і нагрівальну колбу, такі нагрівачі зазвичай використовують в заміських будинках і на виробництві. У безнапірних тиск води є тільки на вході, в самому нагрівачі тиску немає. Такі пристрої простіше по конструкції і частіше використовуються в квартирах.

Вибір водонагрівача по потужності

Головне при виборі водонагрівача - визначитися з його потужністю. Газові нагрівачі ділять на три класи - низької потужності, середньої і високої. Чим вище потужність водонагрівача, тим більша кількість води він здатний нагріти в одиницю часу. Тобто для того, щоб вибрати прилад, треба знати, яка кількість води ви в середньому витрачаєте. Для цього включіть воду з тим напором, яким ви зазвичай користуєтеся, і подивіться, скільки води набереться за хвилину. Тепер вам необхідно помножити отриманий витрата води на різницю між початковою температурою води і температурою, яка повинна бути на виході з водонагрівача, а також на спеціальний коефіцієнт 0.073. Отримане значення і буде необхідною потужністю водонагрівача. У загальному випадку можна сказати, що для кухні зазвичай достатньо водонагрівача низької потужності, а для ванної знадобиться вже апарат середньої потужності.

Типи розпалу водонагрівача

При виборі зверніть увагу на тип розпалу колонки. Найпростіший - ПЬЕЗОРОЗПАЛ, він включається спеціальною кнопкою, колонка запалюється від ґнотика. Електричний розпал включається автоматично, як тільки ви відкриєте кран, для його використання потрібні батарейки. Розпал типу HydroPower найзручніший, оскільки не вимагає ніяких додаткових елементів живлення - вода, яка потрапляє в водонагрівач, крутить спеціальну турбіну, яка і розпалює колонку.
Якщо ви збираєтеся живити колонку зрідженим, а не магістральним газом, переконайтеся, що вона розрахована на такий тип підключення.
При виборі колонки віддавайте перевагу відомим виробникам, таким як Юнкерс, Вайлант, електролюкс. А також почитайте відгуки на спеціалізованих форумах про тих моделях, які вам сподобалися.