Дачні вироби своїми руками.

Оригінальні та корисні вироби для дачної ділянки можна створити з різноманітних підручних матеріалів. Для цього садівникам-умільцям можуть стати в нагоді абсолютно несподівані речі, які скупчуються в сараї або на ділянці. Та й матеріальні витрати для таких дачних експериментів будуть незначними.

Клумби з старого взуття

Стара взуття може стати прикрасою дачної ділянки, якщо з нею трохи попрацювати. Зробіть отвори в підошвах різнокольорових гумових чобіт, які вже не можна застосовувати за прямим призначенням. Заповніть їх садовою землею так, щоб в халяви можна було посадити квіти. Додайте чоботи в потрібному місці саду, наприклад, поставте їх біля входу в будинок або поряд з лавкою, а можна пригвинтити їх до паркану або до стінки сараю.
Якщо у вас в планах підвісити клумбу з чобота, спочатку прикріпіть її на обраному місці, а потім заповнюйте грунтом і садіть квіти.
Нескладно зробити своїми руками оригінальну композицію зі старого фактурного черевика. Відразу продумайте систему дренажу. Можна зробити отвори в підошві або на стику з верхом взуття, а можна відрізати носок черевика. Пофарбуйте підібране взуття фарбою з балончика і висушіть її. Насипте всередину черевика родючу землю і висаджуйте квіти.

Композиції з корчів або пнів

З красивих корчів, приклавши фантазію, створіть незвичайні фігурки або казкових персонажів. Якщо виникає необхідність зробити корч стійкою, викопайте невеликі лунки, встановіть в них корч і залийте піщано-цементною сумішшю. Коли розчин висохне, присипте ці місця землею. З невикорчеванного високого пня відповідного діаметру зробіть вуличне крісло. Видовбати в пня середину так, щоб вийшло сидіння. Залиште невисоку спинку і підлокітники. Спинка легко робиться вище, якщо прикріпити додаткову товсту дощечку. На сидінні можна кинути невелику плоску подушечку.
Щоб ваше саморобний крісло довше збереглося, покрийте видовбану внутрішність пня олійною фарбою або яхтним лаком.

Падалка для дачі з каменів

Великою річковий галькою викладіть садові доріжки по краях. Ще ними можна обкласти квітники, створюючи вигадливі композиції. При невеликих навичках малювання розфарбуйте річкове каміння акриловими фарбами. Це захоплююче заняття можна доручити дітям. Такі твори незвичайно прикрасять ваш садову ділянку.

Садова скульптура з монтажної піни

Зробіть веселого колобка з монтажної піни. Візьміть твердий гумовий або пластиковий м'яч. Покрийте його декількома шарами піни з проміжною сушкою. Гострим ножем зачистите зайві нарости, надаючи поделке форму кулі, проріжте колобку очки і рот. Круглий ніс також зробіть з піни. Коли скульптура повністю просохне, розфарбуйте її олійними фарбами або фарбами з балончика-розпилювача.