Як робити шишку з волосся.

Навіть дуже красиві довге волосся іноді доводиться прибирати. Найпростіші варіанти зачісок - пучок і шишка. Зробити те і інше можна за кілька хвилин. До речі, зараз в моду знову увійшов стиль 60-х років минулого століття, коли всілякі хвости і шишки були особливо популярні.
Вам знадобиться
  • - кругла гумка;
  • - гребінець;
  • - шпильки;
  • - сітка для волосся:
  • - красива шпилька або гребінь.
Інструкція
1
Щоб зробити шишку, спочатку потрібно волосся зібрати в пучок. Якщо у вас красиві вуха і ви носите ефектні сережки, краще всього зробити шишечку на маківці. Такі зачіски дуже люблять гімнастки, і це не випадково. Волосся не розсипаються навіть при дуже різких рухах, зачіска завжди залишається міцною і красивою. Добре розчешіть волосся, зачешіте вгору і стягніть на маківці гумкою. У 60-і роки модниці користувалися звичайними аптечними гумками, але зараз ви легко можете підібрати і гумку в м'якій «оболонці». Вона набагато корисніше для волосся, ніж аптечна.
2
Подальший перебіг подій залежить від якості волосся. Якщо вони довгі і густі, їх краще заплести в косу. Закрутіть косу навколо гумки, в кількох місцях заколовши її шпильками. Не дуже густе волосся можна і не заплітати. Хвіст точно так само замотується навколо гумки і заколюється шпильками. Якщо вас чекає багато рухатися, можна закріпити зачіску лаком або сіткою. Сітка також є відмінним декоративним елементом. Якщо вона красива і підходить до волосся і вашого наряду, вам не знадобляться ні квіти, ні гребені, ні шпильки.
3
Шишку на маківці можна зробити і іншим способом. Він особливо хороший, якщо волосся досить довгі, але не дуже густі. Зробіть хвіст, зігніть його навпіл і край засуньте під гумку. На шишку надіньте сітку. Шпильки в даному випадку не потрібні, зачіска і без них буде дуже добре триматися.
4
Якщо ви з якоїсь причини бажаєте закрити вуха, вам більше піде шишка на потилиці. Розчешіть волосся на прямий проділ, а потім, прикривши вуха, стягніть на потилиці, як описано в першому випадку. Заплетіть косу або залиште хвіст, а потім закрутіть навколо гумки, заколовши шпильками. Таку зачіску можна прикрасити декоративним гребенем. Він може бути ззаду, над шишкою, або збоку. Підійде і квітка, і красива шпилька.
5
Цікава зачіска виходить, якщо ви забираєте в хвіст тільки передні пасма, а ззаду залишаєте локони. Розчешіть волосся, відокремте спереду приблизно половину і зберіть в хвіст, а потім і в шишку. Задні пасма круто завийте. Прикрасити таку зачіску можна діадемою або декоративним гребенем.
6
Сучасна мода допускає різні варіанти подібних зачісок. Шишка може перебувати фактично в будь-якому частини голови - ближче до скроні або над вухом. Волосся розчешіть без проділу, зробіть пучок в потрібній точці, а потім і шишечку точно так, як вже описано. Зачіска виходить легковажною і навіть кілька хуліганською, так що і всі інші елементи вашого наряду повинні відповідати обраному стилю. Коротка спідниця, різнокольорові шкарпетки, шарф з помпонами цілком відповідають такому іміджу.