Навіс для авто з полікарбонату.

Навіси з полікарбонату - це оптимальне рішення для автомобілістів, які бажають захистити свою машину від несприятливих погодних умов. У порівнянні з капітальним гаражем виготовити каркасний навіс набагато простіше і дешевше. Навіть якщо у вас є такий гараж, в цьому випадку наявність навісу все одно не завадить. Якщо до вас приїдуть гості, він стане в нагоді для стоянки їхніх автомобілів.

Види навісів з карбонату для авто

Найбільш популярною конструкцією є Автонавіси з арочним дахом. Навіс з полікарбонату такого типу має ряд привілеїв: - відсутність стиків і зазорів, які потрібно закривати; - наявність двох скатів, завдяки чому сніг з даху сходить з меншим накопиченням і на ній не скупчується вода; - естетична форма.
Навіси для автомобілів з полікарбонату можуть бути виготовлені з аркової або полуарочной дахом , а також з односхилим або двосхилим дахом.
Дах автонавісу з односхилим дахом спирається на опори різної висоти. Такий навіс з полікарбонату володіє наступними преімуществамім: - всі опади стікають тільки з нижнього краю даху; - відсутність зазорів і стиков.Автонавес з двосхилим дахом володіє двома скатами, які перешкоджають застою палих листя, снігу та інших атрибутів негоди.

Переваги навісів з карбонату

Навіси з полікарбонату являють собою легкі і міцні конструкції, які ефективно захищають транспортні засоби від атмосферних опадів, палючого сонця, що падає листя. Навіси для авто не тільки захищають машину від опадів, але й можуть стати відмінним укриттям, наприклад, для господарів без парасольки від дощу. Під навісом також можна розмістити барбекю. До позитивних якостей навісів з полікарбонату можна також віднести можливість вибрати точні розміри споруди. Розміри таких конструкцій визначають розмірами автомобіля і наданої для нього майданчика. Навіс можна вписати в існуючий екстер'єр, гармонійно поєднуючи конструкцію з архітектурою котеджу або будинку. Як правило, каркас для навісів виготовляється з міцного металу, який попередньо піддається забарвленню і прогрунтовки. На каркас монтуються листи полікарбонату. Монтаж навісу може здійснюватися за допомогою зварювання, але бувають і готові конструкції, які збираються без зварювальних робіт на місці. Для покриття навісу використовують або монолітний, або стільниковий полікарбонат. Комбінація цих матеріалів дозволяє створювати різні дизайнерські рішення навісів.
Полікарбонат має високу міцність і добре гнеться.
Для кращого захисту навіси з карбонату можуть бути обшиті з усіх боків конструкції. У цьому випадку автонавіс запобіжить промерзання замків автомобіля в зимову пору року. Щоб в конструкцію не проникало холодне повітря і в ній зберігався ефект парника, застосовують стільниковий полікарбонат, що має заповнену повітрям порожнисту структуру. У порівнянні з будівництвом гаража дачний навіс монтується в лічені години. Відносно недорога ціна і різноманітність вибору матеріалів теж є перевагами автонавісу. Якщо купити складові навісу і самостійно його зібрати, він обійдеться вам ще дешевше.

Як побудувати автонавіс з полікарбонату

Перш ніж почати будувати автонавіс з карбонату, потрібно створити проект або накидати ескіз вашого майбутнього споруди. Це потрібно зробити з урахуванням того, що воно має вписуватися в стиль будинку та інших споруд, розташованих на вашій дачі. Хоча полікарбонат є дуже легким матеріалом, конструкція повинна враховувати снігове і вітрове навантаження, яке він стане нести на собі. При будівництві автонавісу вам потрібно: - листи полікарбонату; - циркулярна дриль з диском і з невеликими нерозведеними зубцями - для розрізання листів карбонату; - шуруповерт - для прикріплення листів карбонату; - Електродриль зі стандартними свердлами; - алюмінієва і перфорована стрічки - для герметизації листів карбонату; - зварювальний апарат з електродами; - термошайби і саморізи; - матеріал для несучої конструкціі.Для виготовлення несучої конструкції автонавісу можна використовувати металеву трубу, куточок, дерев'яний брус. Різновид матеріалів і їх кількість залежать від розмірів і виду бажаної конструкції навеса.На першому етапі будівництва автонавісу проводиться розмітка території, де він буде розташовуватися. Після цього прокладається фундамент під майбутню конструкцію. Зазвичай заливаються лише несучі стійки. Оптимальним рішенням стане стовпчастий фундамент, створюваний під конкретну опору навеса.Далее, після спорудження фундаменту, здійснюється монтаж несучих конструкцій з металу або дерева. У другому випадку необхідно провести антисептичну або антикорозійну обробку конструкції. Після цього монтується покрівельна решетування, до якої, в свою чергу, монтується полікарбонат. Його листи повинні бути зорієнтовані так, щоб накопичений в порожнинах карбонату конденсат міг стікати назовні. Пол у автонавісу виконується на ваш смак. Це може бути дощатий настил, тротуарна плитка або трав'яний газон. На завершення робіт підводиться електропроводка для живлення електроприладів під Автонавес і для його освітлення.