Як дістатися з аеропорту Гонконгу.

Hong Kong International Airport, або міжнародний аеропорт Гонконгу - один з найбільших і найбільш завантажених аеропортів світу. Він налічує декілька терміналів, між якими курсують швидкісні безкоштовні шатли. Дістатися з аеропорту до міста можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб потрапити в потрібне місце в місті - це взяти таксі, але цей спосіб є ще й найбільш дорогим. У Гонконгу зазвичай немає великих дорожніх пробок, і на те, щоб дістатися до центру, йде 20-30 хвилин. Таксі в Гонконзі розрізняються за кольором. Вибирайте червону машину, якщо вам потрібно на острів Гонконг або в Коулун. Зелені таксі слідують до Нових Територій. Блакитні автомобілі відносяться до острова Лантау. Оплата проїзду відбувається за лічильником, встановленим в автомобілі.
2
Найшвидший спосіб потрапити в місто - це сісти на поїзд Аеропорт експрес. Це спеціальна гілка метрополітену, яка дозволяє дістатися до центральної частини міста та пересісти на звичайне метро. Вагони в експресі комфортніші, ніж в звичайному метро, а швидкість, що розвивається цим поїздом, доходить до 130 км/ч. Потяги починають ходити близько 6 ранку і закінчують приблизно в 1:00 (більш точний розклад можна уточнити на сайті гонконгського аеропорту). На експресі можна приблизно за 25 хвилин дістатися до станції Hong Kong.
3
Автобус - це найдешевший спосіб дістатися до міста. Так як автобусна маршрутна мережа в Гонконзі дуже добре продумана, часто цей спосіб є ще й найбільш зручним (можна відразу потрапити в потрібне місце без всяких пересадок), хоч і не найшвидшим. У будь-якому терміналі ви побачите покажчики Bus station, дотримуйтеся їх. Каса розташована перед виходом до зупинок. На кожній зупинці написано, які саме автобуси там зупиняються.
4
Якщо вам не потрібно безпосередньо в Гонконг, а метою візиту є материкова частина Китаю, то скористайтеся поромом. Купити квиток на нього можна в залі прильоту Терміналу 1. Там же ви побачите покажчики до автобуса, який доставляє пасажирів до порома. Якщо ви прямуєте в Китай, то проходити митний контроль в аеропорту немає необхідності.
Зверніть увагу
Якщо ви заблукали або відчуваєте які-небудь труднощі, то завжди можна звернутися до співробітників аеропорту. Їх легко впізнати по червоній уніформі.
Корисна порада
Аеропорт експрес дозволяє помилуватися пам'ятками, розташованим вздовж дороги. Наприклад, підвісний міст Tsing Ma - один з найдовших у світі.