Як виглядати на випускний.

Випускний - це подія, яка буває раз у житті. Школу нікому не дано пройти двічі, а ось вечір в інституті може повторитися, якщо здобувати другу освіту. У кожному разі, потрібно постаратися в цей день бути красивим і привабливим, адже майже всі прийдуть з фотоапаратами і будуть намагатися відобразити ці важливі моменти для майбутніх поколінь.
Інструкція
1
До цього дня готуються заздалегідь. Зазвичай він ділитися на дві частини: офіційна включає в себе видачу документів і привітання вчителями та близькими, друга частина - банкет з приводу цієї події. Потрібно вибрати наряд, щоб було зручно на протязі всього дня. Чоловікові зручніше, він буде в костюмі, при краватці, але в неформальній обстановці зніме піджак. Дівчата ж купують собі сукні, щоб бути чарівними.
2
Плаття на випускний повинно витримати весь день. Бальне виглядає дуже ефектно, але ходити в ньому, танцювати і сидіти за столом незручно. Краще підібрати коктейльне плаття, яке підкреслить фігуру, покаже всі достоїнства і акуратно приховає недоліки фігури. Довжина наряду індивідуальна, хтось віддасть перевагу міні, а хтось прийде в максі довжині.
3
Макіяж на випускному допомагає підкреслити красу особи. Він не обов'язковий, але може зробити дівчину привабливішою. Використовувати краще водостійку косметику. Буде багато поздоровлень, часом дуже зворушливих, у когось на очах виступлять сльози, не потрібно, щоб вся краса розтеклася. Також будуть дуже ніжні поцілунки, які можуть злегка зіпсувати нестійкий грим. Обов'язково візьміть косметичку, щоб була можливість освіжити фарби.
4
Зачіска допоможе завершити образ. Щороку змінюється мода на те, що краще зробити. Сучасні технології дозволяють створити дуже цікаві композиції, але краще звернутися до перукаря. Він підкаже оптимальний варіант для вашого типу волосся, а також швидко створить потрібну композицію. Важливо, щоб вона добре трималася і не розтріпала протягом дня.
5
Взуття - це обов'язкова частина образу, якої потрібно приділити увагу. Ніколи не приходьте на випускний в нових туфлях. Вони обов'язково натруть ноги і свято буде не дуже радісним. Купуйте взуття заздалегідь і розносите її. Вона повинна бути зручна. Звичайно, високі підбори виглядають дуже ефектно, але провести на них весь день складно. Краще підібрати варіант, в якому буде легко і вільно. Можна використовувати і дві пари взуття, одну для офіційної частини, а другий для танців до ранку.