Як впливають книги на людину.

Книги впливають на мислення, світогляд людини, беруть участь у формуванні його характеру. Але це відбувається тільки в тому випадку, якщо людина читає, і робить це з насолодою. Любов до книги формується в ранньому дитинстві.
Інструкція
1
В світі сучасних технологій діти з ранніх літ починають долучатися до комп'ютера, проводячи багато часу за іграми і мультфільмами. Між тим, дитинство немислимо без книг - добрих казок, веселих віршів, кумедних потешек і примовок. Важливо, щоб дитина мала тактильний контакт з книгою - дивився картинки, гортав сторінки. Це розвиває мислення і дрібну моторику.
2
Спілкування з книгою триває в школі. Старанні вчителі словесності усіма силами намагаються прищепити учням любов до книги. Книга не тільки джерело знань. Книги для підлітків містять масу корисної інформації про них самих, зокрема, про взаємини з однолітками і проблемах підліткового віку.
3
Добре, коли закінчивши школу, а потім вуз, людина продовжує свій життєвий шлях, не забуваючи читати книги. Гарною книгою можна скрасити нудний вечір, розвіяти смуток, заспокоїти нерви. Книга удосконалює людину, розвиває мислення і мову, дає простір фантазії. Читання сприяє розвитку зорової пам'яті, а також підвищує рівень ерудованості. З начитаною людиною приємно і цікаво розмовляти. До нього корисно звернутися за порадою, адже він багато читає, а значить, багато знає.
4
Якщо перед вами стоїть вибір, як провести вечір - за переглядом телевізора або за читанням книги, не замислюючись, вибирайте книгу. Користі від неї значно більше. А якщо у вас є улюблені фільми, можна почитати книги, за якими вони були зняті. Часто читання здається більш захоплюючим, тому книга може здатися цікавіше фільму - деталей набагато більше, сюжет розкритий повніше, а спецефекти в уяві не мають кордонів. Часто кажуть, що фільм і половину не передає справжнього змісту книги. Тому читання є і корисним, і приємним проведенням часу.