Як перевезти холодильник. Як перевозять холодильник.

З необхідністю перевезти холодильник стикається кожна сім'я. Покупка нового холодильник а в магазині побутової техніки або переїзд на іншу квартиру, пов'язаний з перевозом майна - все це досить поширені побутові ситуації. Але не всі знають про те, що потрібно дотримуватися деяких заходів, щоб перевезти холодильник безпечно.
Інструкція
1
Якщо ви купили новий холодильник в магазині, то, швидше за все, його доставкою до квартири займеться продавець. І хоча в більшості випадків вам доведеться заплатити за транспортування або підйом холодильник а на поверх, ви будете позбавлені від необхідності думати, як перевезти холодильник з дотриманням правил. У разі ж з'явилася поломки претензії можна буде пред'явити продавцю.
2
Однак якщо вам потрібно перевезти холодильник самостійно, то слід дотримуватися заходів обережності, щоб виключити його поломку. В офіційній документації ви прочитаєте, що для уникнення дорогого ремонту холодильник і не можна перевозити в горизонтальному положенні, оскільки це може привести до порушення кріплення компресора до рами, обриву трубок, витіканню масла з компресора в нагнітач і його засмічення. Таким чином, найпростіший і надійний спосіб перевезти холодильник - найняти високий автомобіль, наприклад, ГАЗель, і розташувати в ньому холодильник вертикально, або під кутом нахилу не більше 40?.
3
Однак не завжди такий варіант можливий. Тому, якщо ви вирішили перевезти холодильник в горизонтальному положенні, не забудьте наслідувати декільком радам: • Вийміть з холодильник а всі додаткові елементи. • Підкладіть під нього картон або сукно. • Акуратно покладіть холодильник на задню стінку, щоб не пошкодити конденсатор, або на бічну. В останньому випадку петлі повинні бути зверху, щоб двері не могла довільно відкритися. • Від можливих зсувів холодильник обмежте упорами, прокладками і закріпіть м'якими ремнямі.Помніте, що під час перевезення тряска і удари при горизонтальному положенні холодильник а здатні заподіяти небезпечні ушкодження. Внутрішні деталі холодильник а не розраховані на фізичні навантаження при горизонтальній транспортуванні.
Холодильник - досить крихкий побутовий прилад. При неправильному транспортуванні він легко ламається, доставляючи господарям згодом багато клопоту з ремонтом. Тому перед тим, як здійснювати перевезення, зробіть кілька простих маніпуляцій, які дозволять доставити холодильник в цілості й схоронності.
Інструкція
1
Найпростіше транспортувати новий холодильник. Він упакований в міцну картонну коробку і закріплений всередині неї спеціальними пенопластовими брусками. На упаковці зазначено, де знаходиться верхній край побутового приладу, щоб при завантаженні його не поставили догори ногами.
2
Перед транспортуванням був у вжитку холодильник потрібно ретельно підготувати. Вимкніть вилку з розетки. Витягніть всі продукти з холодильного відсіку і морозильної камери. Протягом доби побутовий прилад повинен розморожуватися.
3
Коли льоду і мряці на внутрішніх стінках холодильника не залишиться, помийте його. Налийте в таз чистої теплої води і додайте трохи рідини для миття посуду. Засоби для очищення стекол і інших поверхонь використовувати не можна. Решітка і ящики холодильника стикаються з продуктами. Активні хімічні речовини можуть потрапити з їжею в організм людини, викликавши отруєння. Ретельно вимийте дверцята, морозильну камеру, решітки. Візьміть суху ганчірку і витріть холодильник, щоб не залишилося розлучень. Двері та стінки зовні можна відполірувати ворсистої матерією, змоченою розчином 12-типроцентной оцту.
4
Після того, як холодильник вимитий і висушений, його можна транспортувати. Для цього приклейте дверцята до стінок скотчем, щоб вони не відкрилися в дорозі. Якщо є великі аркуші картону, запакуйте прилад в них. Якщо ні, перевозите без упаковки.
5
Транспортувати холодильник можна тільки у вертикальному положенні. Інакше механізм може бути пошкоджений. Щоб побутовий прилад не впав під час пересування, закріпіть його в кузові машини. Зробити це можна, прив'язавши його мотузками в декількох місцях до борту автомобіля. Або притиснувши до стінки громіздким предметом - диваном або кріслом.
6
Після перевезення холодильник можна відразу включати в мережу. Як тільки він набере необхідну температуру, розкладайте продукти по камерах.