Як вибрати мікрохвильову піч.

Сучасний ринок побутових товарів розпорядженні величезний різноманіттям мікрохвильових печей, через що покупцеві іноді дуже складно зробити правильний вибір. Перш ніж вибрати цей кухонний прилад і придбати його, потрібно обов'язково ознайомитися з його технічними характеристиками.
Інструкція
1
Визначте, який повинен бути обсяг мікрохвильовій печі. СВЧ-печі можуть бути невеликого обсягу (до 20 л): вони використовуються для розморожування продуктів, а також підігріву готових страв. Крім того, кухонний прилад може бути середнього розміру (від 20 л до 28 л): такі СВЧ-печі ідеальні для сім'ї з 3-4 чоловік. Також мікрохвильовки можуть бути великого розміру (місткістю понад 28 л): у таких печах можна готувати все, що завгодно, навіть запікати індичку.
2
Зверніть увагу на функціональні режими мікрохвильових печей. Так, якщо в обраному кухонному приладі ви плануєте лише тільки розморожувати продукти або розігрівати їжу, то режиму СВЧ буде достатньо. Якщо ж будете випікати пиріжки або запікати м'ясо або рибу, виберіть модель з конвекцією. Крім того, в микроволновках може бути теновий або кварцовий гриль. Кварцовий гриль відрізняється безліччю переваг: легко чиститься, займає мало місця, та й швидко набирає необхідну потужність. Теновий гриль витрачає набагато більше електроенергії, ніж кварцовий, та й чистити його незручно.
3
Вибираючи СВЧ-піч, зверніть увагу на внутрішнє покриття: емаль, кераміка або нержавіюча сталь. Найпоширеніший матеріал - емаль (і стінки гладкі, і чистяться легко). Покриття з нержавійки має шорстку поверхню, та й чиститься від жиру і забруднень складно. Найбільш практичним вважається керамічне покриття: воно не боїться ударів, виглядає чудово, і жир не пристає до поверхні, а буквально відскакує від неї.
4
Ще одна важлива характеристика мікрохвильових печей - тип управління кухонним приладом: сенсорний, кнопковий або механічний. У найпростіших моделей мікрохвильовок механічне управління (за допомогою однієї ручки регулюється потужність, а другий - час приготування). При сенсорному керуванні виставляються час приготування та інші параметри роботи печі. Кнопкова панель управління вважається надійніше сенсорної (вона дозволяє запрограмувати основні параметри роботи мікрохвильовки).
Зверніть увагу
Не користуйтесь несправним кухонним приладом, не ремонтуйте мікрохвильовку самостійно!
Корисна порада
Чим могутніше агрегат, тим швидше в ньому готується їжа.