Як декорувати джинси.

Якщо джинси здаються вам старими і немодними, не поспішайте їх викидати. Трохи фантазії і підручних матеріалів дозволять перетворити їх на витвір мистецтва. А головне, що аналогічних не буде ні у кого. Залежно від настрою і стилю життя їх можна перетворити на яскраві і викликають або скромні, але дуже стильні.
Інструкція
1
Найцікавіший спосіб прикраси джинсів - вишивка. Сьогодні існує кілька різних технік для створення малюнка: хрестик, гладь, французькі вузлики, вишивка стрічками. В мережі можна знайти сотні тисяч красивих малюнків для прикраси брюк. Це можуть бути невеликі композиції, яке розмістяться хаотично на всій поверхні тканини, можуть бути малюнки, підходящі для кишень, а можна взяти велике зображення, яке прикрашатиме все джинси. Вибираючи вишивку, оцініть свої можливості. Це досить кропітка праця, яка вимагає часу. Не вибирайте занадто дрібні стібки, щоб процес йшов швидше.
2
Сьогодні з моди не виходять джинси з потертостями і дірками. Створити такий ефект зовсім не складно. Вибирайте місце, де цей ефект буде доречний. Щоб зробити дірку, лезом зробіть дві горизонтальні паралельні смуги. Між ними вертикальні ниточки висмикніть вручну. Це зручно робити пінцетом. Поздовжні нитки залишаться, їх можна трохи прорядіть. Сьогодні такий ефект дуже актуальне. Щоб зробити потертості, візьміть наждачний папір і почніть терти брюки. Всього кілька рухів змінять вигляд речі. Але пам'ятайте, що повернути все до первозданного вигляду не вдасться.
3
Аплікації та заплатки - це теж цікавий спосіб декору. В швейних магазинах є спеціальні малюнки на клейовий основі. Їх прикладають до тканини, пропрасовують, і вони успішно тримаються на одязі. Найчастіше їх роблять для дітей, але й дорослим є, що вибрати. Врахуйте, що подібна річ може відклеїтися при частій пранні, тому краю малюнка можна акуратно пришити до поверхні брюк.
4
Металеві деталі так само можуть прикрасити будь-які джинси. Дуже оригінально буде, якщо на штанину начепити багато шпильок. Чіпляйте їх одну за одною досить близько, на відстані близько 1 мм. Можна їх зробити лише ділянкою, можна збоку вздовж всієї ноги. До цих же джинсам додайте кілька металевих ланцюгів, закріпіть їх на ремені. Різні клепки, гудзики єдиного стилю теж прикрасять річ, і вона стане дуже індивідуальною.