Як красиво зав'язувати хустки.

Витончено зав'язана хустка прикрасить навіть найпростіше плаття або пальто. До того ж він може замінити головний убір, аксесуари для волосся і навіть біжутерію. Виберіть кілька хусток різного розміру, текстури та кольору - вони суттєво урізноманітнюють ваш гардероб.
Вам знадобиться
  • - хустки різного розміру;
  • - брошка або декоративна шпилька;
  • - намисто.
Інструкція
1
Спробуйте перетворити великий шовковий або кашеміровий хустку у витончений головний убір. Він стане в нагоді при поїздках у відкритому кабріолеті або для прогулянок. До того ж такий хустку чудово доповнить легке весняне пальто класичного фасону.
2
Складіть хустку по діагоналі і накиньте його на голову. Щільно притискаючи полотно до лоба і скронь, оберніть хустку навколо голови, кінці заведіть назад і зав'яжіть маленьким вузлом. Потім обома руками візьміться за краї хустки в особи і розправте його, відтягуючи тканину вниз і в сторони. Вийде витончений капюшон, красиво обрамляє обличчя. Зав'язана таким чином хустку не ковзає по волоссю і не спадає навіть при активних рухах.
3
Приміряйте ще один варіант, згорнувши хустку у вигляді коміра. Такий аксесуар прикрасить жакет без лацканів, простий топ або водолазку. Візьміть хустку з шовку, бавовни або віскози, складіть його по діагоналі, а потім скрутіть в джгут. Його можна звити разом з ниткою легких пластмасових бус під перли - вийде святковий варіант, який з успіхом замінить намисто.
4
Накиньте складений хустку на шию так, щоб кінці виявилися ззаду. Перехрестіть їх за спиною і переведіть на груди, зав'язавши невеликим вузлом. Підверніть вузлик всередину, приколів його брошкою або шпилькою. Розправте складки і поверніть вийшов комір-хомут так, щоб брошка розташовувалася збоку.
5
Простий, але стильний варіант для маленького бавовняного або шовкового каре - кільце з вузликом. Зав'язаний таким чином хустку прикрасить плаття з круглим вирізом, відкритий топ або сувору блузку.
6
Складіть хустку трикутником, а потім скрутіть його у вузьку стрічку. Оберніть шию вийшла смугою тканини, залишивши один кінець більш довгим. Зауважте його простим вузлом, розташованим під горлом. Кінець зав'язаною частини заведіть за спину. Другий кінець пропустіть через вузол і теж відведіть назад. Зв'яжіть кінці маленьким подвійним вузлом і подверніте. Розправте хустку, щоб він лежав більш вільно.
Корисна порада
Якщо ви хочете освіжити обличчя, вибирайте хустки яскравих і теплих відтінків - коралових, лососевих, помаранчевих або золотистих.