Як синхронізувати itunes з iphone.

Перенести дані з комп'ютера на iPhone можна, використовуючи додаток iTunes, спеціально створене для обміну даними між пристроями компанії Apple і встановлення нових програм. Будь перенесення даних за допомогою програми iTunes передбачає її синхронізацію з вмістом підключається.
Інструкція
1
Синхронізувати вміст iPhone з iTunes можна, використовуючи підключення до комп'ютера через USB-кабель або бездротове з'єднання через Wi-Fi. Скачайте з сайту apple.com останню версію програми iTunes і встановіть її на своєму комп'ютері.
2
Відкрийте програму iTunes. Підключіть телефон до комп'ютера через кабель, що входить в комплект поставки стільникового телефону iPhone. У правому верхньому куті вікна програми iTunes натисніть на кнопку «Пристрій». Виберіть рядок iPhone. Якщо ви знаходитесь в розділі iTunes Store, перейдіть на головну сторінку за допомогою кнопки «Медіатека», розташованої в правому верхньому куті.
3
Знайдіть у правому нижньому куті вікна iTunes кнопку «Застосувати» і натисніть на неї. Розпочнеться процес синхронізації. Після його завершення, від'єднайте iPhone від комп'ютера.
4
Щоб синхронізувати iPhone і iTunes по Wi-Fi, необхідно спочатку провести деякі зміни в налаштуваннях програми. Запустіть iTunes. Підключіть телефон до комп'ютера через USB-кабель. На вкладці «Пристрій» виберіть iPhone. Відкрийте меню «Обзор» і поставте галочку поруч з рядком «Синхронізація цього iPhone по Wi-Fi».
5
Якщо комп'ютер і iPhone одночасно підключені до однієї мережі, пристрій відобразиться в додатку iTunes і можна буде провести синхронізацію. Коли iPhone відобразиться в лівому стовпчику вікна iTunes, виберіть вкладки з вмістом і налаштуйте параметри синхронізації. Потім правою клавішею мишки по кнопці «Застосувати».
6
Процес синхронізації здійснюється автоматично при виконанні ряду умов. По-перше, iPhone необхідно підключити до джерела живлення. По-друге, потрібно відкрити програму iTunes на комп'ютері. І, зрозуміло, iPhone і комп'ютер повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi і перебувати всередині її кордонів.