Як у фотошопі працювати з текстом.

Графічний редактор Adobe Photoshop надає прекрасну можливість для роботи з текстом. Всі написи можна оформити на власний смак: вибрати розмір, стиль, колір шрифту, застосувати різні ефекти. Щоб написи відрізнялися оригінальністю, необхідно знати принципи роботи з текстом.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створіть у редакторі Photoshop новий полотно або відкрийте вже наявне зображення. Виберіть на панелі інструментів кнопку «Текст» або натисніть на клавіатурі гарячу клавішу [T] для створення горизонтальної написи. Для введення тексту по вертикалі виберіть інструмент «Вертикальний текст», він позначається як [? T].
2
За замовчуванням інструмент «Текст» створює новий шар, на якому і буде вводитися напис. Також при виборі даного інструменту з'являється панель форматування тексту. Якщо розглядати її зліва направо, то першою йде кнопка [Т] з двома стрілками, вона змінює напрямок написи. Далі йдуть поля з випадають списками, з їх допомогою можна вибрати: стиль шрифту, його атрибути, розмір, спосіб згладжування. Ви можете задати потрібні параметри або до введення тексту, або вже після, але тоді вам необхідно виділити свій напис.
3
Щоб задати параметри для вирівнювання тексту на полотні, скористайтеся наступними трьома кнопками з позначенням рядків. У редакторі передбачена можливість вирівнювання написи по лівому і правому краю, а також по центру.
4
Для того щоб вибрати колір шрифту, клацніть кнопку у вигляді прямокутника, залитого яким-небудь кольором. Так ви відкриєте додаткове вікно, в якому можна або вибрати потрібний відтінок на палітрі, або задати власні параметри в режимі RGB, CMYK, HSB або Lab.
5
Кнопка з літерою «Т» над дугою дає можливість вибрати спосіб спотворення тексту. Клацніть по ній, щоб відкрити нове діалогове вікно. У випадаючому списку поля «Стиль» виберіть потрібний варіант відображення написи: аркою, дугою і так далі, задайте параметри для спотворення тексту по основних осях координат.
6
Також до тексту можна застосувати будь-які ефекти, доступні для звичайного зображення. Відкрийте вкладку «Стилі» і виберіть відповідний вам спосіб оформлення напису або ж задайте ці налаштування самостійно, двічі клікнувши лівою кнопкою миші по назві шару на панелі навігації. У вікні, ви зможете накласти такі ефекти, як тінь, світіння, текстура, тиснення та інші.
Зверніть увагу
Щоб перетворити напис в звичайне зображення, скористайтеся командою «Растеризувати текст».
Корисна порада
Клік правою кнопкою миші по шару з написом викликає випадають меню з основними функціями обробки тексту. Також у ньому доступна опція перевірки орфографії.