В Які ігри можна пограти на вечірці.

На дружній вечірці можна по-справжньому розслабитися, отримати заряд бадьорості та гарного настрою. Щоб зробити таку зустріч ще більш цікавою, можна доповнити її самими різними іграми і конкурсами. Спільні розваги привнесуть в вечірку атмосферу веселощів і свята, надовго залишившись в пам'яті.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець або авторучка;
  • - стільці;
  • - капелюх або мішок;
  • - шарф ( хустку).
Інструкція
1
Зіграйте в гру «Вгадай мене». Розділіть всіх гостей на дві команди. На окремих листочках напишіть імена відомих особистостей і помістіть записки в капелюх або мішок. Представники кожної команди по черзі витягують по одному листку. Перша команда повинна якомога більш точно описати знаменитість, не називаючи імені. Друга команда старається відгадати, про кого саме йдеться. Перемагає та група, яка відгадає більше число раз.
2
Підготуйте кілька веселих історій для гри «Хто швидше». Вам знадобиться також кілька стільців або крісел. Сидінь має бути на одне менше, ніж учасників. Один з гравців виходить з кімнати і дістає з мішка або капелюхи історію. Той, хто призначений ведучим, вимовляє з історії по одному слову, наприклад «дощ», «машина», «пляж». Кожен учасник запам'ятовує призначене для нього слово. Потім ведучий вголос швидко читає історію. Почувши «своє» слово, учасник повинен встигнути сісти на стілець або в крісло. Той, кому стільця не дісталося, читає історію в наступному раунді.
3
Приготуйтеся до наступної гри, що носить назву «Спробуй вгадати». Для гри вам знадобиться шарф або хустку. Завдання учасника - з зав'язаними очима вгадати іншої людини, торкаючись до нього руками. Той, кого вгадують, не повинен подавати голос. Дозволяється доторкатися до рук, одягу і волоссю людини.
4
Підберіть команду для гри «Питання та відповіді». Один з учасників загадує когось із присутніх, для вірності записавши ім'я на аркуші паперу. Решта членів компанії по черзі задають йому запитання, намагаючись з'ясувати, кого той загадав. Приклади питань: «Якби це була тварина, то яке саме?» Або «Якби це була квітка, то який?». В ході цієї захоплюючої гри всі учасники можуть дізнатися про себе багато нового.
5
Посадіть учасників в коло, щоб зіграти в чергову гру. Умовно її можна назвати «Швидка відповідь». В центрі кола знаходиться ведучий. Він по черзі задає всім присутнім питання, на які потрібно без роздумів відповісти. Питання повинні бути дуже простими, навіть елементарними. Наприклад: «Що йде після вівторка?», «Яка буква в алфавіті йде після Д?», «Який сьогодні день тижня?». Поступово темп гри зростає. Той, хто відразу не може впоратися із завданням, вибуває.