Як в листі прикріпити файли.

Працюючи з електронною поштою, користувач може зіткнутися з тим, що не всі дані можна ввести в поле письма. Іноді потрібно відправити адресату великий фрагмент тексту, відео, презентацію або зображення. Для таких випадків в поштових сервісах передбачена можливість прикріплення файлів до листа.
Інструкція
1
Принцип роботи у всіх поштових системах схожий, тому невеликі відмінності в інтерфейсі не грають суттєвої ролі. Заповніть всі необхідні поля і форми у своєму листі: введіть тему звернення, адресу одержувача, основний текст. Підготуйте вибраний файл до відправки.
2
Пам'ятайте, що в поштових сервісах існує обмеження на розмір файлів,. Коли вкладень занадто багато і/або їх розмір перевищує допустимий рівень, можуть виникнути проблеми з відправкою.
3
Якщо ви хочете відправити кілька файлів, іноді має сенс запакувати їх в архів за допомогою додатків WinRAR, WinZIP або інших архіваторів. Таким чином ви зможете полегшити собі завдання: зменшити розмір відправлення за рахунок стиснення файлів в архіві, і вам не доведеться прикріплювати кожен файл окремо.
4
Переконавшись, що з відправкою файлу не виникне проблем, натисніть у вікні зі своїм листом на кнопку «Прикріпити файли». Відкриється нове діалогове вікно. Пройдіть в директорію, де зберігаються потрібні файли, виділіть їх лівою кнопкою миші. Потім натисніть на кнопку «Відкрити».
5
Почнеться процес завантаження вкладень. При цьому може з'явитися спливаюче вікно або будь-який інший індикатор завантаження. Дочекайтеся повного завершення операції, після чого натисніть на кнопку «Відправити» у своєму листі.
6
Якщо розмір файлу перевищує допустиме значення, можна завантажити його на сторонній файлообмінник, а адресату відправити посилання на скачування цього файлу. У деяких поштових системах існує можливість завантажувати файли великого розміру через власні сервіси, що діють за принципом файлообмінників. Так, в системі Yandex доступний сервіс «Яндекс.Діск». Працювати з ним можна, не виходячи з вікна оформлення листа.
Зверніть увагу
Привласнюйте імена файлам цифрами та/або латинськими літерами, їх підтримують і не спотворюють всі поштові сервіси. Вибір шрифту має особливе значення при міжнародній листуванні.
Корисна порада
Зберігайте відправляються файли в загальновідомих форматах, інакше одержувач не зможе з ними ознайомитися без установки на комп'ютер спеціальних програм.