Як вибрати акції.

Акції являють собою цінні папери якої-небудь компанії, які випускаються для отримання додаткових коштів. Купуючи одну або декілька акцій, особа вкладає в засоби компанію, стаючи, таким чином, її співвласником і отримуючи право на частину прибутку. Щоб отримувати хороші дивіденди, важливо вибирати акції для придбання з розумом.
Інструкція
1
Вивчіть уважно поточний стан найбільш потенційних для вкладення компаній. Наприклад, можна придивитися до однієї з відомих стабільних компаній, яка, хоч і повільно, але зростає. Також ви можете придбати акції молодого і динамічного підприємства, для якого при цьому не характерний високий рівень стабільності.
2
Перший шлях здатний приносити найчастіше невеликий прибуток, однак при цьому ви будете впевнені в ньому, як і в тому, що не тільки залишитеся при своїх грошах, а й поступово примножите їх. Наприклад, в даний час вигідно вкладати в так звані «блакитні фішки» - акції найбільших компаній США з об'ємною часткою на ринку.
3
Скористайтеся другим шляхом, якщо ви не боїтеся ризикувати і хочете швидше примножити свої вкладення. Однак пам'ятайте, що нестійка компанія може швидко піти на дно і припинити своє існування. Ознайомтеся більш докладно з усіма існуючими методиками і правилами трейдингу, щоб у підсумку зробити правильний вибір.
4
Вибирайте акції великих компаній. Оскільки вони відрізняються великим розміром ринкового капіталу, існує досить низький ризик падіння вартості акцій навіть при спекулятивному поведінці трейдерів на біржі. Це стабільні підприємства, найчастіше виправдовують вкладення. Щоб бути в курсі планів компанії, намагайтеся бути присутнім на всіх зборів акціонерів. Вивчайте загальні показники розвитку тієї економічної галузі, в якій зосереджено підприємство.
5
Спробуйте інвестувати в акції за допомогою пайового інвестиційного фонду (ПІФ), якщо ви сумніваєтеся у своїх знаннях торгівлі цінними паперами. Фахівці ПІФу допоможуть вам вибрати акції і сформувати інвестиційний портфель. Однак навіть правильний вибір ПІФу і контролювання його роботи вимагають наявності хоча б мінімальних загальних знань про інвестування в акції.