Як бути вдома лідером.

Лідер в сім'ї - цей той чоловік, який відіграє вирішальну роль у прийнятті важливих рішень. Його думка враховується в першу чергу. Але у лідера вдома є не тільки привілеї. Ця позиція зобов'язує члена сім'ї до деяких дій і вимагає від нього наявності різних особистісних якостей.
Інструкція
1
Поважайте думку всіх членів вашої родини. Інакше ви будете не лідером, а домашнім тираном. При прийнятті рішень намагайтеся врахувати інтереси всіх ваших близьких і родичів, на яких вплинуть наслідки вашого вчинку. Пам'ятайте, всі мають право голосу.
2
Вмійте слухати. Щоб врахувати інтереси іншого члена сім'ї, йому мало дати висловитися. Вмійте слухати і розуміти один одного. Часом навіть між дуже близькими людьми лежить ціла прірва в плані принципів і світогляду. Через це сім'я може розвалитися. Ваша задача, як лідера, не допустити цього.
3
Працюйте над згуртуванням вашої родини. У вас повинні бути якісь загальні, великі цілі. Інакше ви не будете справжньою командою. Щоб члени вашої родини були ще ближче один одному, пропагуйте сімейні цінності і вводите традиції у вашому домі.
4
Піклуйтеся про членів своєї сім'ї. Ви необов'язково повинні приносити в будинок левову частину доходу. Але, як лідер, ви зобов'язані подумати, як зробити так, щоб у вашого чоловіка або дружини, батьків і дітей було все необхідне для комфортного життя.
5
Розбирайтесь в дрібницях. Справжній лідер в сім'ї компетентний у багатьох побутових питаннях, будь то проблема виклику сантехніка або надання першої допомоги при застуді.
6
Будьте зібраним. Лідер сім'ї повинен володіти організаторськими здібностями. Згадати про важливі речі перед поїздкою у відпустку, спланувати вихідний так, щоб встигнути і забратися вдома, і купити продукти, і звозити собаку до ветеринара, і погуляти всією сім'єю в парку, буває непросто.
7
Чи не скаржтеся. Якщо хочете бути лідером, будьте ім. Але не скаржтеся потім, що весь будинок тримається на вас, що вам доводиться думати і про зміст квартири, і про перевірку уроків у ваших дітей. Якщо ви не змогли розподілити обов'язки, вони будуть висіти на вас, як на головному.
8
Будьте опорою для рідних. Вмійте у важку хвилину підтримати своїх близьких, втішити їх, дати мудру пораду або хоча б поспівчувати.