Як дістатися до Чорногорії.

Чорногорія розташовується на Балканському півострові на березі Адріатичного моря. Завдяки прекрасному клімату, можливості безвізового в'їзду і відносній дешевизні товарів ця країна дуже популярна у російських туристів. Житло тут можна зняти самостійно, тому щоб відправитися в подорож, потрібно лише вибрати маршрут.
Вам знадобиться
  • Дійсний закордонний паспорт
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт дійсний. Громадяни Російської Федерації мають право в'їжджати і перебувати на території Чорногорії протягом 30 днів без оформлення візи. Для більш тривалого перебування в країні потрібно її отримання в консульському відділі посольства Чорногорії.
2
Виберіть аеропорт в Чорногорії, куди ви хочете прилетіти. Якщо у ваші плани входить виключно перебування в туристичній зоні на узбережжі, краще летіти в Тіват. Цей аеропорт розташовується на березі Боко-Которської бухти, звідти зручно добиратися в усі курортні міста Чорногорії: від Херцег-Нові до Будви і Бара. Якщо ж вам необхідно відвідати серце цієї гірської країни, краще відправитися в Подгорицу - столицю Чорногорії, там теж є аеропорт. Майте на увазі, що в період з квітня по жовтень в Чорногорію здійснюється велика кількість безпосадкових рейсів з багатьох міст Росії, а ось в зимовий період, можливо, доведеться летіти зі стикуванням або пересадкою.
3
Придбайте квиток на літак. Це можна зробити за допомогою будь-якої системи онлайн бронювання. Для цього введіть потрібні дати і точки маршруту. Система сама підбере вам варіанти зі стиковками і без і відсортує їх по зростанню ціни. Ви можете замовити квиток прямо на сайті системи онлайн бронювання або, вибравши зручний рейс, зайти на сторінку авіаперевізника і викупити квитки там. Іноді, до речі, такий варіант виходить більш дешевим. В аеропорти Чорногорії здійснюють рейси наступні авіакомпанії: Montenegro Airlines, JAT, Авіакомпанія Сибір, Аерофлот, Turkish Airlines, Austrian Airlines. Оплату можна здійснити за допомогою банківської карти.
4
Складіть маршрут подорожі до Чорногорії через Сербію. В Белград можна прилетіти на літаку, рейси туди регулярні, багато з них прямі, їх здійснює величезну кількість перевізників. З Белграда до Чорногорії ходить кілька поїздів, крім того, можна планувати цю частину маршруту не тільки до Подгориці, а й до курортного Бара. Вокзал в Белграді знаходиться за адресою Savski trg, Beograd 11000. Поїзд проходить приблизно 500 км за 12 годин. Також з Белграда можна доїхати до Подгориці на автобусі. Автовокзал знаходиться за адресою Zeleznicka st 4. Подорож по центру Балкан дозволить вам насолодитися гірськими пейзажами.