Як перевести гроші в webmoney.

Розрахунки через систему Webmoney - простий, швидкий, зручний і відносно безпечний спосіб платежів. Якщо і у вас, і в одержувача платежу є електронні гаманці в системі, переказ грошей з одного в інший зажадає трохи зусиль, а кошти стануть доступні адресату протягом лічених секунд. Передбачений і варіант страховки на випадок можливої помилки.
Вам знадобиться
  • - електронний гаманець у системі Webmoney;
  • - номер гаманця одержувача платежу в тій же системі;
  • - залишок, що покриває суму переказу і комісію системи.
Інструкція
1
Авторизируйтесь в системі Webmoney одним з можливих способов.Обично першої при вході в аккаунт відкривається вкладка «Гаманці». Якщо ні, перейдіть на неї, виберете той гаманець, з якого хочете виконати переклад, і наведіть курсор на малюнок праворуч від його номера в таблиці. На екрані має з'явитися напис «Контекстне меню» .Клікніте на малюнок. Виберіть у спадному списку опцію «Передати WM», а в списку, який відкриється слідом - «В Гаманець Webmoney».
2
У формі, введіть в потрібне поле суму, яку хочете передати, або ту, яку розраховуєте витратити на переклад з урахуванням коміссіі.Введіте (краще скопіюйте з електронного джерела, наприклад, листи від одержувача) номер гаманця, який потрібно поповнити .В поле для примітки при необхідності можете ввести пояснення, наприклад, за що і від кого переклад. На відміну від банку, пошти або системи переказів, тут ви вільні писати все, що вважаєте за потрібне, але з поправкою: місця мало.
3
Якщо хочете підстрахуватися на випадок помилки, відзначте галочкою віконце «С протекцією угоди» .В що відкрилися полях за бажанням введіть термін в днях, після закінчення якого гроші повинні повернутися на ваш рахунок (наприклад, 1, 3 або 10 днів), а в поле для коду - довільну комбінацію ціфр.Прі виборі варіанту «за часом» код не потрібно, достатньо терміну.
4
Натисніть на кнопку «Відправити» .За запиту системи пройдіть додаткову авторизацію. Якщо все гаразд, відкриється сторінка, яка підтверджує перевод.Еслі ви використовували код протекції, повідомте його одержувачу: без цих цифр гроші на його рахунок зараховані не будуть.