Як дзвонити безкоштовно в skype.

Скайп - це сучасна комп'ютерна програма, створена для відео-спілкування користувачів через інтернет. Skype з кожним днем стає все більш популярним, так як люди, що знаходяться один від одного на великій відстані, легко можуть спілкуватися у відео-режимі в будь-який час дня чи ночі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви хочете користуватися безкоштовними дзвінками в скайпі, для початку вам необхідно завантажити цю програму з інтернету і встановити її на свій комп'ютер або будь-яке інше пристрій, що має веб-камеру і доступ в мережу. Щоб скачати skype, зайдіть в будь-який пошуковик і вбийте назву програми в рядок пошуку, а також додайте туди фразу «скачати безкоштовно і без реєстрації». Перед вами відкриється список сайтів, з яких ви зможете скачати скайп. Подібних сайтів дуже багато, але краще всього віддати перевагу офіційному сайту.
2
Після того, як ви скачали програму, вам необхідно встановити її на свій комп'ютер. Для цього відкрийте інсталяційний файл, виберіть локальний диск, на який встановіть скайп і натисніть кнопку, яка відповідає за початок установки.
3
Якщо ви вже встановили скайп на комп'ютер, зареєструйтесь на офіційному сайті даної програми, для того щоб у вас з'явився там власний аккаунт і номер. Реєстрація на сайті проста, не вимагає певних навичок. Точно так само, як і на будь-якому іншому сайті, введіть логін і пароль на сторінці реєстрації і свій e-mail, на який вам прийде лист з підтвердженням реєстрації.
4
Зареєструвавшись на сайті скайп.ком, відкрийте програму на вашому комп'ютері, ввівши туди свій логін і пароль. У вікні, зверху ви побачите наступні вкладки: «skype», «контакти», «розмови», «дзвінки», «вид», «інструменти», «допомога». Вам потрібно натиснути на вкладку «контакти» і натиснути на кнопку «додати контакт». Перед вами відкриється рядок пошуку, в яку ви повинні ввести номер користувача, з яким хочете спілкуватися.
5
Додавши потрібного користувача в список контактів, дочекайтеся його підтвердження авторизації. Відтепер цей користувач буде відображатися зліва в списку всіх контактів. Щоб безкоштовно скористатися відео-зв'язком, натисніть на цей контакт. Перед вами з'явиться вікно з особистими даними цієї людини. Трохи нижче ви побачите кнопку «Відеодзвінок». Натисніть на неї і дочекайтеся відповіді.