Як написати характеристику з місця роботи.

У наш час характеристика с місця роботи давно не відіграє такої ролі, як в радянський період. Одна з небагатьох сфер, де цей документ як і раніше може бути значущим - при видачі її для суду на обвинуваченого в скоєнні кримінального злочину. А від цього у нас не застрахований, на жаль, ніхто. Навіть бездоганне законослухняність часом не може служити стовідсотковою гарантією.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - фірмовий бланк;
  • - принтер;
  • - авторучка;
  • - печатка організації.
Інструкція
1
Цей документ складається на фірмовому бланку організації і починається з назви і згадки прізвища, імені та по батькові людини, якій дається: «ХАРАКТЕРІСТІКАна Іванова Петра Васильовича»
2
Далі слідують відомості про час роботи людини в організації та займаних ним должностях.Напрімер: «Іванов Петро Васильович працював в ТОВ« Роги і копита »в період з 21 квітня 2006 по 14 вересня 2008 м, у тому числі з 21 квітня 2006 по 1 січня 2007 на посаді менеджера з продажу відділу роботи з приватними клієнтами, з 01 січня по 08 червня 2007 року - старшого менеджера з продажу відділу роботи з приватними клієнтами, з 08 червня 2007 по 1 січня 2008 - начальника відділу роботи з приватними клієнтами та з 01 січня по 14 вересня 2008 року - заступником начальника комерційної служби. З 14 вересня 2008 Іванов П.В. був звільнений за власним желанію.Еслі людина ще працює в компанії, вживається, де треба, формулювання «по даний час».
3
Далі слід переходити до частини, власне, що характеризує колишнього (або справжнього) працівника: «За час роботи в ТОВ« Роги і копита »Іванов П.В. зарекомендував себе ... »Тут треба враховувати, що характеристика може бути прийнята до уваги суду спершу при вирішенні питання про укладення обвинуваченого під варту до закінчення слідства, а згодом при найгіршому розкладі - про призначення більш м'якого або суворого покарання з передбачених відповідною статтею Кримінального кодексу РФ. А якщо суд не врахує позитивні характеристики за місцем роботи, це можна буде використовувати при оскарженні його рішень.
4
В першому випадку головною підставою для поміщення в слідчий ізолятор часто стає побоювання, що підозрюваний чи обвинувачений сховається від слідства. Тут вирішальне значення може мати документальне підтвердження обов'язковості людини, суворого дотримання їх в період роботи корпоративним нормам і правилам (що можна розцінити як свідчення про законопослушании), високого почуття відповідальності і под.
5
В кінці логічно буде зробити висновок про те, як можна охарактеризувати людину в целом.Напрімер: «На підставі вищевикладеного можу охарактеризувати Іванова П.В. ПОЗИТИВНО ».Під характеристикою ставиться підпис керівника організації або виконуючого його обов'язки, або іншого заміщує особи. Підпис безпосереднього начальника в крайньому випадку допустима, але виглядає менш убедітельно.Поскольку документ готується для суду, фірмового бланка та підпису недостатньо, потрібно завірити печаткою.
Корисна порада
Якщо підстав для позитивної характеристики немає, можна тактовно відмовити в її видачі. Суд, які виходять від якого документи ігнорувати собі дорожче, навряд чи робитиме запити про характеристики на колишні і поточні місця роботи фігуранта у справі. Більше вірогідності, що збором документів займеться сам обвинувачений чи підозрюваний. Або ж його рідні, знайомі, адвокат.