Як вставити зображення в html.

Html - популярна мова розмітки, який до цих пір з успіхом використовується для створення сайтів. Його засобами можна завантажити на сторінку музику, відеофайл або звичайну фотографію.
Інструкція
1
Зображення, яке ви хочете помістити на веб-сторінку, може знаходитися на вашому комп'ютері або на будь-якому інтернет-сайті. Важливо правильно вказати шлях до графічного файлу, щоб він коректно відображався на вашій сторінці, наприклад:
2
В лапках вказана адреса картинки під ім'ям 1.jpg", яка знаходиться на диску D вашого комп'ютера в папці «Малюнки». Якщо картинка і документ, куди її потрібно помістити, лежать в одній папці, шлях буде коротшим. Просто вкажіть у лапках ім'я обраного графічного файлу:
3
Якщо ви хочете розмістити у себе картинку з іншого сайту, мережевий шлях до неї необхідно прописати повністю: Щоб дізнатися мережеву адресу вподобаного зображення, клацніть по ньому правою кнопкою миші і вибирайте в контекстному меню команду« Копіювати посилання на зображення », потім вставте вміст буфера обміну в рядок коду клавішами Ctrl + V або командою« Вставити »з контекстного меню.
4
Велика кількість великих, з хорошим дозволом зображень може значно погіршити сторінку, через що вона буде повільно відкриватися і довго завантажуватися. Щоб уникнути цього, розмістіть на сторінці маленькі картинки, які по клацанню перетворюються у великі. Для цього маленьке зображення треба зробити посиланням за допомогою тега anchor ():