Як виділити текст з html.

Для виділення головної думки в усному мовленні використовується інтонація, а в письмовій - зміна шрифту. За допомогою мови розмітки html можна виділяти фрагменти тексту, варіюючи колір, розмір і вид букв.
Інструкція
1
За замовчуванням кольором шрифту є чорний. За допомогою атрибута text тега можна задати інший колір шрифту на сторінці, наприклад синій:
2
Відповідний колір можна вибрати з таблиці безпечних кольорів, які використовуються в веб-дизайні. Зверніть увагу, що перед цифровим кодом тексту обов'язково повинен стояти знак #. Якщо ви визначили цей параметр, весь текст на сторінці буде заданого кольору.
3
Щоб виділити кольором фрагмент тексту на сторінці, використовуйте атрибут color тега : Виділений фрагмент
4
Атрибут size тега допоможе вам виділити текст за допомогою розміру шрифту: Найбільший текст Текст подрібніше Текст за умовчанням Найдрібніший текст
5
Дуже популярним способом виділення тексту є зміна стилю шрифту - напівжирний, курсив, підкреслений, закреслений. Щоб добитися цього, укладіть потрібний фрагмент в спеціальні теги: Напівжирний шрифт Курсив (похилий шрифт) Закреслений шрифт Перекреслений шрифт Верхній індекс Нижній індекс
6
Для виділення закресленого тексту, крім тегу , можна використовувати - результат буде той же самий. Тег нагоді, наприклад, для написання ступенів чисел, а - для хімічних формул.
7
Виділяти текст також можна, змінюючи стиль шрифту певного фрагмента. Використовуйте для цього аргумент face тега , наприклад: Текст Список стандартних шрифтів ви можете подивитися в меню «Формат» текстового редактора MS Word або будь-якого іншого додатка пакета MS Office.
Корисна порада
Не перевантажуйте текст на сторінці крупним, жирним або кольоровим шрифтом - це втомлює діє на очі і може дратувати ваших відвідувачів.