Дієта при сальмонельозі.

Сальмонельоз - дуже важке інфекційне захворювання, яке вражає слизові оболонки шлунка і кишечника. Без адекватного та своєчасного лікування хвороба може протікати дуже важко і викликати такі ускладнення як гепатит, менінгіт, гостра ниркова недостатність. Одним з неодмінних умов одужання є сувора дієта, яку необхідно дотримуватися не тільки в період гострої стадії захворювання, але і не менше місяця після неї.
Причиною сальмонельозу є патогенні бактерії сальмонели, які потрапляють в організм з тваринною їжею, а також після купання в забрудненому водоймищі.
Родині хворого слід також дотримуватися додаткові правила гігієни, оскільки зараження можливе через особисті речі, посуд та постільну білизну захворілого.
Після зараження бактерії закріплюються і починають розмножуватися в тонкому кишечнику, виділяючи при цьому токсичні речовини, які руйнують природну мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Хвороба характеризується сильним підвищенням температури, гострими болями в животі, нудотою, блювотою, рідким кров'яним стільцем і головним болем. Особливо небезпечно захворювання для літніх людей, дітей і вагітних женщін.Прі грамотному своєчасному лікуванні неприємні симптоми повинні пройти протягом тижня. Якнайшвидшому відновленню здоров'я і серйозному пом'якшенню симптомів в чималому ступені сприяє правильно підібраний раціон харчування.

Боротьба з зневодненням організму

Одним з найпоширеніших симптомів і наслідків захворювання сальмонельозу є сильне зневоднення організму, тому в тяжких випадках призначають крапельниці з сольовим розчином . При більш легкому протіканні хвороби досить випивати в добу приблизно 2 - 3 літри води маленькими ковтками через однакові проміжки часу.
Воду можна замінити спеціальними Регідратірующее розчинами і відварами цілющих трав, але тільки після консультації з лікарем.
В перший, другий, а іноді і третій день після появи симптомів сальмонельозу від будь-якої їжі бажано повністю відмовитися.

Рекомендовані продукти і страви

Через кілька днів з початку гострого періоду захворювання можна почати поступово приймати їжу маленькими порціями. Корисними є всі кисломолочні продукти, оскільки вони сприяють відновленню нормальної мікрофлори кишечника і пригнічують діяльність хвороботворних бактерій.Рекомендуется є деякі види ягід, овочів і фруктів, особливо ті, які містять потрібну клітковину пектин. Це речовина зв'язує і виводить токсини, очищаючи стінки шлунка і кишечника.
Так як тверда їжа і великі шматки їжі в період захворювання протипоказані, краще вживати продукти у вигляді пюре.
Пюре зі свіжих яблук, моркви, банана найбільш рекомендовані в дієті при сальмонелеза. Можна також харчуватися картопляним пюре на воді і кашами: рисової, гречаної, манной.Хлеб дозволений тільки білий підсушений. Нежирне м'ясо і риба вводяться в раціон поступово, невеликими порціями. Почати бажано з парових котлеток і легких запіканок.

Заборонені продукти

Всі продукти для дієти при сальмонельозі повинні бути приготовані на пару, запечені або відварені, смажені страви строго заборонені, також як і все гостре, солоне, копчене.
Не допускається в їжі наявність напівфабрикатів і фаст -фуда. Від спецій теж бажано утриматися.
Виключіть з раціону всі продукти з простими вуглеводами, так як цукор стимулює процес бродіння в кишечнику . Обмежте споживання буряка, капусти, цитрусових, бобових культур та іншої грубої клітковини.