Як видалити додатки на android.

Іноді потрібно очистити пам'ять телефону або планшета, щоб звільнити місце для фільму, застосування або нової гри. Android пропонує кілька способів виконати цю операцію.
Інструкція
1
Програми, встановлені через сервіс Google play, найпростіше видалити через нього ж. Але цей спосіб працює тільки при наявності підключення до інтернету. Для цього запустіть Google play.
2
У відкритому додатку ще раз натисніть на значок Google play і в меню виберіть пункт «Мої додатки».
3
Оберіть додаток для видалення. Ви можете перейти на сторінку з його повним описом і видалити його звідти, але швидше в відкрилася вкладці вибрати пункт «Видалити».
4
Додаток обов'язково запросить у вас підтвердження операції, так що ви не зможете випадково видалити щось важливе.
5
Якщо ви не хочете користуватися Google Рlay, або у вас відсутній підключення до мережі, зайдіть в меню і виберіть пункт «Настройки». Стандартний ярлик виглядає як шестерня.
6
У налаштуваннях знайдіть пункт «Диспетчер додатків», на деяких пристроях він називається просто «Додатки».
7
Натисніть на відповідний пункт і підтвердіть видалення. Якщо пункт «Видалити» для цього додатка відсутня, значить воно системне і потрібно для нормального функціонування пристрою.
8
Ви можете також видалити додатки, скориставшись диспетчером завдань. Для цього запустіть його і виберіть пункт «Загружено».
9
Підтвердіть видалення програми та закрийте диспетчер задач. Цей і попередній способи добре підходять для видалення додатків, встановлених НЕ через Google play.
Зверніть увагу
Ви можете налаштовувати список програм, які відображаються у вкладці «Мої додатки». Якщо ви хочете приховати програму зі списку, просто натисніть на хрестик поруч з ним.
Корисна порада
В будь-який час ви можете встановити одного разу віддалені програми. При цьому куплені додатки встановляться безкоштовно. Для цього зайдіть в Google play, зайдіть в «Мої додатки» і виберіть вкладку «Все», цей пункт відображає всі коли-небудь встановлені вами на поточний аккаунт додатки, в тому числі і встановлені на інше ваш пристрій на базі Android. Виберіть потрібне вам додаток і встановіть його.