"Танакан": інструкція із застосування.

"Танакан" - рослинний препарат на основі екстракту листя Гінкго дволопатевого. Він застосовується для поліпшення мозкового та периферичного кровообігу. Його дія обумовлена впливом на обмін речовин, на властивості крові і на вазомоторні реакції судин.

Показання до застосування "Танакана"

Діюча речовина "Танакана" - екстракт листя Гінкго дволопатевого. Одна таблетка препарату містить 40 мг екстракту. "Танакан" покращує кровотік, нормалізує процеси обміну речовин, проявляє антигіпоксичну дію. "Танакан" здатний надавати протинабрякову дію на рівні головного мозку і периферії, впливає на вивільнення, зворотне захоплення і катаболізм норадреналіну, ацетилхоліну, допаміну. Він сприяє поліпшенню постачання мозку глюкозою і киснем, приводить в норму тонус судин, сприятливим чином впливає на мікроциркуляцію крові.
"Танакан" перешкоджає утворенню в організмі вільних радикалів і окисленню ліпідів мембран клітин.
"Танакан" призначають при когнітивному і нейросенсорном дефіциті (за винятком деменції і хвороби Альцгеймера), при переміжної кульгавості, при хронічних артеріопатії нижніх кінцівок 2-го ступеня, при судинному генезі, хвороби і синдромі Рейно, порушення зору і зниженні його гостроти, при судинних захворюваннях, при порушенні слуху, появу дзвону у вухах, запамороченні і розладі координації в результаті судинних захворювань. "Танакан" не можна приймати при вагітності і в період грудного вигодовування, оскільки відсутні дані про клінічні дослідження. Препарат, що випускається у таблетках, містить лактозу, тому "Танакан" не призначають пацієнтам з синдромом мальабсорбції глюкози або галактози, з уродженою галактоземією і при лактазной недостатності.

Інструкція щодо застосування "Танакана". Взаємодія з іншими препаратами.

"Танакан" приймають внутрішньо під час їжі, запиваючи таблетку половиною склянки води. Препарат у формі розчину беруть, розмішавши 1 мл в половині склянки води. Лекартсва потрібно пити тричі на день по 40 мг (1 таблетка або 1 мл розчину). "Танакан" може надати побічна дія: з'являється безсоння, головний біль, запаморочення, можуть виникнути розлади травлення і алергічні реакції на шкірі. У разі появи побічних дій потрібно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.
Випадків передозування "Танакана" не виявлено.
При одночасному застосуванні "Танакана" у вигляді розчину з іншими препаратами: з антибіотиками-цефалоспоринами, протигрибковими препаратами, гіпоглікемічними препаратами, цитостатиками, похідними 5-нітроімідазолу, транквілізаторами можливо почастішання серцебиття, поява гіпертермії (у тому числі, гіпертермії шкірних покривів), так як розчин "Танакана" містить етиловий спирт.